Місто привид

Централія

ЦентраліяЯкщо ви почуєте слово привид, це звучить, якось лякаючи. Адже це щось надприроднє, образ який може мати різний вигляд. Власне більшість фільмів про ці таємничі створіння, пояснюють нам, що це зловісні духи померлих і звісно приходять вони не з добром, але погодьтесь бувають і винятки.

Отже, а що ми зрозуміємо під вираженням – місто привид? Чи це щось настільки містичне? Чи загадкове? Але це набагато простіше, місто привид – це повністю залишене місце своїми жителями. А от причинами цього, може бути як і природні так і спричинені людськими діями чинники. Тобто різні катаклізми, війна. повені, технологічні катастрофи. Це не щось містичне, адже слово привид, одразу навіює. щось не таємниче, а реальні речі, які призводять до жахливих висновків.

Ось доприкладу місто Централія. Пенсільванія. США.

Першою назвою міста було – Центервілль до 1865 року, але ця назва уже використовувалась, тому змінили на Централію. Місто займалось видобутком вугілля. І одного разу при спалюванні сміттєзвалища розкинувся вогонь і містечко в 1962 році втратило значну кількість населення. Там було справжнє пекло. Місто згоріло заживо. Ходить лякаючи легенда, що на місто було накладено прокляття священиком, якого колись побив бізнесмен, і от одними із слів священика було, те що у поселені станеться жахлива пожежа. Та це лише чутки, які немають доказів. Цікаво те, що місто досі горить. доказом цього є дим, що виходить з тріщин на дорожній смузі. Тому місто стало прототипом для створення фільму «Сайлент Хіл». Місто справді усе в тумані і частини попелу літають у повітрі, тому тут дуже моторошно.

Ще такими містами привидами є : Припять(Україна), Крако (Італія), Сан Жі (Тайвань), Боді (Каліфорнія), Вароша (Кіпр).