Місто для карликів на Філіппінах

Одним з найвідоміших закладів для маленьких людей на Філіппінах є бар Будинок Хоббіта. Цей заклад оформлено у дусі творів Толкієна, а працюють у ньому лише карлики. Всі працівники закладу не вбачають у цьому ніякої дискримінації, адже в Манілі маленькій людини навіть із вищою освітою дуже важко знайти роботу, хіба що танцюристом або клоуном у цирку чи на ярмарку.

Фітоліно та його друзям пришла думка створити Асоціацію маленьких людей, де зародилась ідея поступового переселення із Філіппін до власного міста. Недалеко від Маніли рік потому багатий підприємець виділив їм ділянку у 6 квадратних кілометрів. Саме там карлики планують зводити своє місто, яке буде повноцінним але побудованим у казковому стилі. Представники асоціації сподіваються на популярність майбутнього Міста гномів.

Голова Асоціації Перрі Беррі заявив що до міста збираються переїхати вже 47 сімей і це лише початок. Вони два рази на місяць приїздять на виділену їм ділянку і готуються до будівництва. Пері Беррі займається пошуками додаткового джерела фінансування та сподівається на відкриття міста карликів у найближчі 3 роки.