Нові міністри з Вишневого

У місті Вишневе, Київської області, почала діяти та розвиватися нова молодіжна громадська організація – «Молодіжна Вишнева рада».

За ініціативи лідерів МГО «Молодіжна Вишнева рада» Глінського А.С. та Осьмака Д.І., а також активної підтримки громадського руху Олександра ЮРАКОВА «Ми разом», була розпочата співпраця молоді з представниками інших громадських організацій, депутатського корпусу та підприємцями міста. Відразу спільно були визначені першочергові проблеми та питання, які цікавлять молодь Вишневого.

Перший крок зроблено – відтепер «Молодіжна Вишнева рада» забезпечена приміщенням та всім необхідним приладдям для можливості стабільного функціонування, ефективної праці та розвитку.

Олександр Юраков

По-друге, актив молодіжної організації спільно з громадським рухом Олександра ЮРАКОВА «Ми разом» відразу запустив у виробництво проект «Молодіжна карта Вишневого», з яким можна буде ознайомитись у найближчий час.

«Громадський рух «Ми разом» і в подальшому націлений надавати підтримку, широкий спектр можливостей та перспектив для розвитку молоді міста. Адже одними із ключових завдань обох організацій є системний підхід у вирішенні питань молодіжної та соціальної політики. А цей новоутворений союз показує кожному із нас, що майбутнє України у руках молоді і найголовніше – можливість реально впливати на соціальний, а згодом і на політичний стан країни. « Підкреслю, після отриманого нового заряду енергії у процесі спілкування, не маю жодних сумнівів у тому, що в найближчий час ми разом з Вами побачимо цих активних та небайдужих молодих людей на передових позиціях у різних сферах громадського життя міста, а декого з них навіть, наприклад, на міністерських посадах нашої країни» – сказав Олександр ЮРАКОВ.

Далі буде…

Олена Боднар
пресс-секретар
МГО «Молодіжна Вишнева рада»