У Тернополі відкрито філію Міністерства байдикування

Тернопіль

ТернопільФілія одразу чотирьох навчальних закладів в одному приміщенні була відкрита у Тернополі. По вулиці Гоголя 2 вже функціонують мініатюрні «педуха», «політех», «фінансовий» та «медуха» університети. Інноваційний педагогічний та оригінальний підхід було запропоновано міністерством. Замість того, щоб перевантажувати знаннями свою голівоньку , відвідувач має змогу насолодитися науковім реквізитом, тематичним інтер’єром, недорогою та смачною кухнею.

Цей науковий заклад відритий не лише для студентів, але й для всіх, хто прагне скористатися смачним та правильним науковим підходом. Корпус складається з чотирьох навчально-гастрономічних аудиторій, а сама філія получила кодову назву – «Кафедра».

На парадному вході корпусу у шкільних формах вас зустрічають грайливі абітурієнтки. Інженери, технократи, раціоналізатори і винахідники одразу ж можуть зайняти за столиками місце у своєму рідному «політеху». Шпаргалки з переліком напоїв та страв миттю будуть принесені кмітливими школярками. Замовлення, яке було виведено друкованим почерком студента, декан прочитає за барною стійкою, у той час як перший буде мати змогу приміряти окуляри зварювальника, за якими можна сховати сором незадовільної відвідуваності.

Далі по коридору йде фінансовий факультет. Саме тут за кухлем свіжого пива ви можете насолоджуватись читанням написаних на стінах економічних законів та формул. Медики навчатимуться через стіну. Саме тут майбутні хірурги можуть попрактикуватися у роботі зі скальпелем на величезному асортименті піц, а для анестезіологів бар вщент набитий якісним наркозом. А ось педагогів відправили на гальорку. Все це різноманіття та багато іншого чекає вас у ненауковій ресторації «Кафедра».

P.S. Если вы приезжаете в какой-то город на несколько дней, то снять квартиру посуточно киев будь то илл тернополь можно непосредственно в интернете – это и дешевле, и выбор больше.
Выбирая имя будущему ребенку полезно почитать про значение женского имени или мужского дабы возможно это использовать в процессе принятия столь важного решения.