Міні-акція до Нового Року 2011! (Змінено правила)

УВАГА! ЗМІНЕНО ПРАВИЛА АКЦІЇ!
Так, ви не помилились і вам не здалось. Вже зараз ми оголошуємо міні-конкурс до Новго 2011 року!
Почну одразу ж з подарунка – приємна дрібничка, яку вам передасть укрпошта від колег королевського поштового сервісу. Простіше кажучи, ви отримаєте листівку-привітання від англійського діда мороза, який справді існує і виконує всі бажання. Кажуть, якщо цю листівку тримати неподалік від себе в новорічну ніч, всі ваші бажання в 2011 році здійсняться! (Увага! дід Мороз, він же Father Christmas, дає гарантію здійснення на 99,9%)

Як же отримати таке чудесне привітання? З 8 жовтня по 17 грудня включно вам треба надіслати на наш email molodiinua@gmail.com свою поштову адресу (повністю, не забудьте вказати ініціали та індекс!). В темі електронного листа напишіть “ДІД МОРОЗ“. 18 грудня методом жеребкування буде обрано 9 переможців, які отримають привітальний лист щастя.

Будемо вдячні, якщо ви згадаєте про акцію на своєму сайті з посиланням на наш сайт та в  твіттері з посиланням на @Molodiinua

З новим роком! Він наближається!

П.С. Ваші персональні дані ні в якому разі не будуть поширюватись іншим чи використовуватись в інших цілях!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.