Міні-акція до Нового Року 2011! (Змінено правила)

УВАГА! ЗМІНЕНО ПРАВИЛА АКЦІЇ!
Так, ви не помилились і вам не здалось. Вже зараз ми оголошуємо міні-конкурс до Новго 2011 року!
Почну одразу ж з подарунка – приємна дрібничка, яку вам передасть укрпошта від колег королевського поштового сервісу. Простіше кажучи, ви отримаєте листівку-привітання від англійського діда мороза, який справді існує і виконує всі бажання. Кажуть, якщо цю листівку тримати неподалік від себе в новорічну ніч, всі ваші бажання в 2011 році здійсняться! (Увага! дід Мороз, він же Father Christmas, дає гарантію здійснення на 99,9%)

Як же отримати таке чудесне привітання? З 8 жовтня по 17 грудня включно вам треба надіслати на наш email molodiinua@gmail.com свою поштову адресу (повністю, не забудьте вказати ініціали та індекс!). В темі електронного листа напишіть “ДІД МОРОЗ“. 18 грудня методом жеребкування буде обрано 9 переможців, які отримають привітальний лист щастя.

Будемо вдячні, якщо ви згадаєте про акцію на своєму сайті з посиланням на наш сайт та в  твіттері з посиланням на @Molodiinua

З новим роком! Він наближається!

П.С. Ваші персональні дані ні в якому разі не будуть поширюватись іншим чи використовуватись в інших цілях!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.
 • Mystic_Hero

  краще б до Миколая щось вигадали;)

 • Тарас

  Але не вигадали)

 • sergiusz

  провадите збір персональних даних? навіщо?

 • Тарас

  Персональні дані розголошуватись не будуть!

 • Оце так сюрприз був! Повертаюся додому сьогодні (тиждень була в іншому місті – навчалася, працювала), стомлена і з поганим настроєм, бо все якось не складалось останнім часом. Про свята, що наближаються, навіть думати не хочу. І, раптом, на мене чекає листівка! Рідні сказали, що надійшла ще в п”ятницю, однак мене не повідомили, щоб ефект несподіванки не зник. Відразу настільки самопочуття покращилося! Так приємно! Перший новорічний подарунок.
  Поставила листівочку на столі, тепер милуюся. Дякую! І з наступаючими святами! Бажаю вдячних та активних читачів!

 • Люблю робити приємні сюрпризи) Добре, що Вам сподобалось!