«Біллі Мілліґан Бенд» представив семплер дебютного альбому

Біллі Мілліґан Бенд

Біллі Мілліґан БендКиївський арт-рок гурт “Біллі Мілліґан Бенд” поділився з фанатами семплером свого дебютного альбому “У твоїй голові”, реліз якого очікується в жовтні.

На диск потрапило дев’ять композицій, що були записані впродовж декількох місяців  на різних київських студіях. Мастеринг та преампінг робили спеціалісти студії “ЗвукоЦех”.

Окрім основного складу гурту – вокал, гітара, бас та барабани – на альбомі можна буду почути віолончель, трубу, тромбон, саксофон та клавішні.

Синглами до платівки стали композиції  “Спати з тобою” та “Пробачити мені”, на які гурт встиг відзняти 2 відеокліпи. Найближчим часом гурт представить свою третю відеороботу на композицію “Зміни.ти-світ”.

Музиканти зазначають, що їх дебютний альбом “увібрав у себе кохання та ненависть, емпатію та агресію, народження та смерть”.

У альбомі гармонійно поєднались потужний американський саунд та мелодика української лірики.
Після презентації у жовтні альбом буде доступним для безкоштовного завантаження з офіційного сайту гурту.

Семплер альбому можна прослухати тут:
https://www.youtube.com/watch?v=m6W7MkS6Tl0

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» – київський арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 1955 року народження, Мілліґан був 24 різними альтер-особистостями — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена, що ніби перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був в якості транслятора. Автором текстів гурту є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум “Біллі Мілліґан Бенд”. І, як наслідок, з’являються композиції з мінливим як настрій звучанням та текстами. Українська лірика “Біллі Мілліґан Бенд” пронизана тематикою любові та болю, свободи та рамок, буттям собою та пристосуванням. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою й затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові” (9 композицій). Синглами до неї стають”Спати з тобою” та “Пробачити мені”. Наприкінці 2014 року “Біллі Мілліґан Бенд” вирушає в тур на підтримку дебютної платівки.

Підписуйтесь на новини гурту за цими лінками:

Facebook:        https://www.facebook.com/billymilliganband

ВКонтакте:    http://vk.com/billymilliganfangroup

YouTube:         https://www.youtube.com/user/billymilliganband

Flickr:               https://www.flickr.com/photos/124388655@N03
Sound Cloud:  https://soundcloud.com/billy-milligan-band