«Біллі Мілліґан Бенд» виступить на міжнародній презентації Behringer X32

Біллі Мілліґан Бенд

21 червня о 14:00 у «Світі музичних інструментів «Тік-Так» відбудеться довгоочікувана презентація найтоповішої моделі цифрових пультів світу за участю “Біллі Мілліґан Бенд”.

Новинка компанії Behringer стала переможцем на міжнародній виставці Musikmesse International Press Awards, обігнавши більш дорогих конкурентів. Ключовим нюансом є той факт, що над начинкою та звуком мікшерної консолі Behringer X32 попітніли самі інженери MIDAS та Klark Teknik!

Біллі Мілліґан Бенд

“Ця консоль не має аналогів, оскільки її конкуренти коштують у кілька разів більше, але мають схожий клас і функціональність.”, – повідомляє журнал Sound on Sound.

Професіонали працюють виключно з професіоналами. Тому не дивно, що на таку знакову подію запросили крутих київських рокерів “Біллі Мілліґан Бенд”. Гурт потішить ваші вуха композиціями з першого та другого альбомів, після чого ви зможете особисто поспілкуватися з музикантами.

В ході презентації будуть розглянуті основні можливості пульту, тонкощі налаштування, спілкування із спеціалістами з питань роботи даного пульту. Присутні зможуть застосувати отриману інформацію на практиці і спробувати пульт в роботі.

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» – київський арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 1955 року народження, Мілліґан був 24 різними альтер-особистостями — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена, що ніби перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був в якості транслятора. Автором текстів гурту є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум “Біллі Мілліґан Бенд”. І, як наслідок, з’являються композиції з мінливим як настрій звучанням та текстами. Українська лірика “Біллі Мілліґан Бенд” пронизана тематикою любові та болю, свободи та рамок, буттям собою та пристосуванням. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою й затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові” (9 композицій). Синглами до неї стають”Спати з тобою” та “Пробачити мені”.

Наприкінці 2014 року “Біллі Мілліґан Бенд” вирушає в тур на підтримку дебютної платівки.

Детальніше про гурт: