Дорогоцінні метали на Землі були занесені астероїдами?

астероїд

астероїдЯкщо вірити вченим, то всі дорогоцінні метали, котрі можна зустріти на планеті Земля, були колись давно занесені до нашого світу ззовні на астероїдах. Ще під час формування планети більш легкі матеріали спливали на поверхню, в той час як більш важкі занурювалися більш глибоко. Саме тому, більш легкі матеріали утворюють земну кору, в той час, як залізну руду та інші корисні копалини потрібно викопувати із під землі.

Проте якщо вірити такій теорії будови нашої планеті, то дорогоцінні метали, такі як золото, платина чи вольфрам повинні були б знаходитися набагато глибше до ядра нашою планеті. Однак, як ми всі знаємо, золото або платину можна зустріти відносно близько до поверхні землі. Тому вчені вивчали будову землі на прикладі скель Ісуа, які розташовані у Гренландії. За допомогою цих досліджень вчені можуть прослідкувати етапи формування земної кори.

Результати цих досліджень говорять, що склад земної кори дуже змінився 3.9 мільярдів років тому, саме під час Ери Великого Бомбардування. В той час багато астероїдів врізалися в нашу Землю. Саме ці астероїді, вважають вчені, і принесли дорогоцінні метали.

P.S. Что уж точно придумал человек, так это одежду, причем посетив специальный интернет-магазин mayka.ua вы можете подобрать для себя оригинальные, красивые, яркие и запоминающиеся экземпляры.