Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Металопластикові вікнаМеталопластикові вікна вражають не тільки підвищеною тепло та звукоізоляцією, а й різноманітністю форм: аркові, трапецеподібні, трикутні, прямокутні, круглі –  вони прикрашають  звичайні квартири та елітні будинки.

Виробляють металопластикові вікна з полівінілхлориду, використовуючи в якості стабілізатора  кальцій та цинк. В середині рами та відкривних  частин знаходиться каркас із високоякісної сталі – саме така комбінація матеріалів забезпечує надійність та привабливий зовнішній вигляд  вікон.

В залежності від кількості прошарків скла, розрізняють однокамерний (два скла), двохкамерний (три скла) то трьохкамерний склопакети. Між склом розміщена дистанційна рамка з безліччю отворів, за допомогою яких збирається зайва волога і направляється у водовідвідні канали.

Для додаткової тепло та звукоізоляції склопакети заповнюють низькоемісійним аргоном або криптоном. При встановленні панорамних вікон в адміністративних будівлях та офісах часто використовують світлопрозорі конструкції тоновані за допомогою спеціальної плівки або в «масі».

Важливу роль відіграє вірний вибір фурнітури металопластикового вікна, адже вона являє собою більше ста взаємопов’язаних механізмів, що оберігають стулки від провисання та дозволяють встановити режим мікропровітрювання. Сучасний ринок пропонує, як класичні її варіанти так і протизламні, з легованої сталі і восковим покриттям.