Мессенджер Qip

Мессенджер Qip

Мессенджер QipДля передачі швидких повідомлень я користуюся програмою QIP. На мій погляд – це найкраща альтернатива всім відомій ICQ. На момент написання статті існувало чотири версії QIP – QIP 2005 (перша версія програми), QIP Infium (покращений QIP 2005 з підтримкою мультіпротокола IM), QIP 2010 (увібрав в себе все найкраще від QIP Infium і QIP 2005) і QIP PDA (для кишенькових комп’ютерів).

Якщо говорити про функціональність програми, то QIP – це звичайний ICQ клієнт з розширеними можливостями і відсутністю реклами. QIP вміє працювати з контактами в розширеному режимі: списки ігнорованих і невидимих; передає файли; веде історію переписки, яка може зберігатися на сервера QIP; підтримує смайлики, скіни і статус-картинки.

Крім цього QIP створює резервну копію списку контактів і зберігає у себе на сервері і підтримує всі типи проксі серверів. Але головне достоїнство програми – це можливість додати в обліковий запис QIP будь-яку кількість облікових записів ICQ.

При запуску QIP запропонує вам зробити реєстрацію / авторизацію на своєму сервері (Л огі н@qip.ru), після чого ви можете керувати створеним обліковим записом: редагувати або додавати / видаляти нові.

Також QIP надає ряд додаткових сервісів: поштовий ящик, мікроблоги, знайомства, дзвінки на телефон, зберігання файлів і багато чого іншого. Взагалі, на порталі QIP багато чого корисного, включаючи потужний форум для підтримки користувачів і детальний і зрозумілий FAQ (допомога) по роботі з програмою.

Завантажити одну всі версії QIP можна на офіційному сайті програми або з різних сайтів в інтернеті. Я користуюся QIP Infium, останню версію – QIP 2010 ставив тільки для ознайомлення, змін не помітив, тільки інтерфейс став більш сучасним.

P.S. Сейчас практически все выбирают подарки в интернете – это проще и легче, например подарки для мужчин представлены в достаточно широком ассортименте: от простых, шуточных до весьма солидных презентов.