22 вересня відбудеться ювілейний Мегамарш у вишиванках

Мегамарш у вишиванках

22 вересня о 13.00 біля музею «Золоті Ворота» (ст.м. «Золоті Ворота») у Києві розпочнеться 10 ювілейний Мегамарш у вишиванках.

Дійство стало традиційним для Києва. Починаючи з вересня 2008 року марші проводитись двічі на рік. Організатори – студенти київських вишів.

Ідея Мегамаршу реалізувалась у вересні 2008 року. Тоді 18-річний Андрій Бабінський зібрав кілька першопрохідців у вишиванках. Згодом дійство стало набирати все більшої популярності. 20 травня 2012 року на Мегамарш зібралося кілька сотень киян та гостів міста.

Мегамарш у вишиванках

Організатори зазначають, що вони пройдуться «старим» маршрутом: Золоті Ворота ? Софійська площа ? Михайлівська площа ? Андріївський узвіз ? Контрактова площа ? Поштова площа ? Європейська площа ? Хрещатик.

Захід вільний від політики, заборонена партійна символіка та прапори політичних організацій. Після офіційного відкриття маршу біля пам?ятнику Ярославу Мудрому колона людей у вишиванках рушить вищезазначеним маршрутом, по дорозі будуть відбуватись різноманітні конкурси та спілкування між учасниками.

«Своїм маршем ми виховуємо патріотичних дух у молоді! Таким чином ми привчаємо українців розмовляти своєю мовою, вчити нашу культуру носити наш одяг!», – переконаний один із організаторів Влад Гаркавенко.

У рамках 10 ювілейного Мегамаршу відбудеться також презентація дебютного альбому гурту «Веремій». Після завершення офіційної частини проходу у вишиванках всі бажаючі можуть доєднатись до продовження свята. Презентація альбому розпочнеться о 19.00 в Малій Опері (Дехтярівська, 5). http://vk.com/veremiyalbum

На заході також будуть присутні: Віталій Калініченко («Веремій»), Тарас Силенко (кобзар), Сергій Пантюк  (поет, громадський діяч), Євгеній Галіч (O.Torvald) та багато інших відомих митців та громадських діячів.

Контакти:

  • Влад Гаркавенко +380636803999
  • Олена Базилівська +380978170782
  • Андрій Бабінський +380936326485
  • e-mail: megamarsh@i.ua

З повагою, Молодіжна інформаційна спільнота “СІЛЬ”