Чому мед необхідно любити?

мед

мед Нещодавно дослідники з університету, котрий знаходиться у Глазго, провели дослідження і прийшли до висновку, що мед необхідно споживати кожного дня. Дослідники стверджують, що щоденне споживання меду може замінити споживання більшості видів ліків. Адже всім відомо, що мед – це натуральне джерело різноманітних вітамінів та мінералів. Також у меді є надзвичайно багато корисних вуглеводів і тому мед є природним засобом для підвищення стійкості організму до захворювань. Мед активує природні захисні сили організму на боротьбу із захворюваннями.

Мед також може з легкістю вилікувати фарингіт або тонзиліт. Мед здатен лікувати такі захворювання адже у ньому дуже багато антиоксидантів, котрі допомагають організму боротися з різними недугами. Також одна з властивостей меду – антибактеріальна.

Мед здатен навіть покращити стан всього шлунково-кишкового тракту. Адже рівень кислотності меду становить 3,2 – 4,5 рН. Саме такий кислотно-лужний баланс дозволяє нормалізувати шлункове середовище та запобігти багатьом захворюванням.

Мед також допомагає набагато швидше заліковувати рани, адже у ньому міститься дуже багато протизапальних і антибактеріальних речовин.

P.S. Здоровый сон не менее важен для организма чем правильное питание, поэтому купить матрас качественный для приятного сна – тоже весьма важный элемент общего здорового образа жизни.