Плетені меблі з ротангу

меблі з ротангу

меблі з ротангуУ придбанні меблів на сьогоднішній день не дотримуються суворо встановлених правил. Ця істина також відноситься і до застосовуваних матеріалів для виготовлення меблів. Наприклад, мебель з ротангу вважається традиційною серед нас. Вона часто використовується в будиночку за містом. Ми встановлюємо там витончені плетені крісла, легкі столики, цілі гардероби. Будь-який інтер’єр буде радий, якщо в його оформленні візьме участь меблі з ротанга.

Відоме крісло-качалка з ротанга чудово прикрасить Ваш заміський куточок для відпочинку, а й затишно буде виглядати в міській квартирі. Ротанг вважається одним з найстаріших матеріалів, які збереглися в пам’яті людства. Традиції плетіння відомі в Китаї, в Азіатських країнах, у В’єтнамі. Саме там він і росте.

Виготовлена ротангові меблі проста, дуже міцна в побуті, має легку вагу. Невеликі компактні плетені меблеві гарнітури легко витримають велику вагу будь-якої людини, не впустивши відповідності високим стандартам екології. У виготовленні цих меблів лежать, відомі і звичні нам, принципи плетіння з лози, яка виростає і у нас. Але, все-таки ліана ротанга більш міцна, форму свою тримає добре. Тому меблі з неї має дорогий і привабливий вигляд. Це досягається у виготовленні гарнітурів різного плану, конструкції і стилів. Тому дивани з ротангу можуть скласти основу інтер’єра будь-якої вітальні, вільно можуть вписатися в дитячу кімнату, створити неповторний затишок в кімнаті отдиха.

Плетені меблі викликають у нас асоціації з традиційним кріслом-гойдалкою. Причому уява одразу малює його на терасі заміського будинку або в професорському кабінеті міської квартири. Безсумнівно, крісло-качалка прекрасно виглядає в середовищі всіх інтер’єрів. Китай займає велику нішу у виробництві ротангів гарнітурів. Там росте ротангове дерево, з лози якого плетуть такі прекрасні предмети. Але навіть Німеччина, Іспанія і Росія пропонують нам, вироблену в себе меблі ротанга. Але слід знати, що меблі цих виробників з натурального ротанга найчастіше не буває, вона зі штучного ротанга.

Проста людина, не фахівець, не відрізнить виконану меблі з штучного ротанга від натурального виконання, що додає їй додаткові бали. Плетені крісла, незвичайні дивани, столи з лози, стільці, і або щось інше з натурального матеріалу мають звичайно горіховий колір. Вони відзначені величезною міцністю, можуть протистояти високій температурі вогню, на сонце не вигоряють. Колірна гамма меблів з штучного ротанга може мати досить широкі варіанти. Але, все-таки, наша порада – купуйте меблі, (наприклад, крісло-гойдалку), вироблену з натурального ротанга. Це правило має діяти і при покупці всієї інших меблів. Такі предмети дуже довговічні в експлуатації, вони багато років будуть представляти всім, що їх власник наділений відмінним смаком. Важливий додатковий бонус надає ротангових плетених меблів її ціна. Вона доступна навіть для тих покупців, бюджет яких змушує економити.