Меблі з акрилу – сучасні тенденції

Меблі з акрилу

Меблі з акрилуУльтрасучасні стилі пропонують новий тренд у світі інтер’єру – меблі з акрилу. Міцна і надійна, компактна і прозора, використовувана у будь-якому просторі і надаюча нові і актуальні рішення, які внесуть в інтер’єр оригінальність і легкість.

Акрил – пластик, тому найчастіше акрилові меблі прозорі або ж мають ледь виражені відтінки яких-небудь кольорів. Зовні він нагадує скло, але багато в чому його перевершив. Експлуатаційні характеристики і властивості кардинально відрізняються.

Акрил легкий і навіть громіздкі предмети мають набагато меншу вагу, ніж якби вони були б виконані із скла. Також матеріал дуже міцний, розбити його не можна, а у разі тріщин виключається ризик травмування. Він не міняє свій колір і залишається прозорим, тоді як скло великої товщини може мати зеленуватий відтінок.

Проте, у цього, здавалося б, в усіх відношеннях чудового матеріалу, є свої недоліки. Цей матеріал дорогий і знайти його в звичайних магазинах непросто. Також акрилові меблі не можна ставити біля відкритих джерел полум’я і нагрівальних приладів, оскільки матеріал має властивість займатися.

Як же використати акрилові меблі в інтер’єрі?

Для невеликих за розміром кімнат відмінним рішенням будуть акрилові столи і столики. Найчастіше їх використовують як журнальних і кавових, але усе більш популярними стають обідні і робочі столи з акрилу. Меблі з цього матеріалу зручні тим, що здатні без проблем вписатися у будь-який інтер’єр, тоді як з іншими матеріалами доводиться вибирати фактуру, колір, форму. При цьому акрилові меблі анітрохи не поступаються іншим у своїй функціональності і практичності.

Подібні столи використовуються не лише в домашньому, але і в офісному інтер’єрі. Не менш актуальними стали такі предмети як стільці, полиці і офісні аксесуари з акрилу, у вигляді підставок. Де б ви не вирішили використати акрилові меблі, вони завжди підтримають існуючу атмосферу і завдяки своїй непоказності не потребують особливої уваги в розміщенні.

P.S. Учитывая все описанные выше особенности, акрил достаточно популярен для кухни. Вы можете купить искусственный акриловый камень в виде красивой столешницы. Также часто заказывают мебель и акрила для ванной комнаты.