Матраци і їх переваги

Матраци

МатрациБез чого нам незручно спати? Яка річ найважливіша в нашій спальні? Звичайно ж, це матрац! Нині дуже важко зробити вибір, якій моделі віддати свою перевагу. Давайте розглянемо найпоширеніші моделі:

– пружинний буває двох типів: з незалежними і залежними пружинними блоками. У пружинному усі пружини зчеплені одина з одною. Цінуються тим, що витримують серйозні навантаження, добре вентилюються, мають невисоку ціну. У моделей з незалежним пружинним блоком – пружини відособлені один від одного і кожна працює сама по собі. Ортопедичні властивості залежать від кількості пружин. Вони можуть приймати контури сплячого на ньому. Сон, на такому матраці приносить почуття повноцінного відпочинку, вартість його висока.

– Матраци з ватним наповнювачем. Дуже популярні нині, характеризуються тривалістю експлуатації, дешевизною, дуже практичні для створення непостійного спального місця. Дуже добре вбирають вологу.

– Матраци з наповнювачем з кокосового полотна – самий кращий вибір для новонароджених, жорсткі, добре вентильовані, дуже міцні і довговічні. Сучасні фабрики матрасів дозволяють виробляти різноманітні моделі.

– Матраци виготовлені з різного виду латексу: добре витримують велику вагу, практичні і довговічні, дозволяють прийняти зручне положення, добре пропускають повітря і тепло, не викликають алергії.

– Надувний матрац стане незамінний при раптовому приїзді гостей, допоможе комфортно відпочити на природі, займає мало місця.

– Водні матраци – самий кращий ортопедичний варіант, він допомагає повністю розслабити хребет, забезпечений електричним підігріванням, має велику вагу близько 500 кг, і потребує заміни води через деякий час.

– Гелієвий матрац призначений для хворих, прикованих до ліжка, ідеальний в період після операції.

– Противопролежневий матрац був створений спеціально для лежачих підопічних, він покращує циркуляцію крові, що є профілактикою прояву пролежнів.

Розгляньте види моделей матраців, визначтеся, який Вам потрібний, і нехай Ваш сон буде комфортним.