Як врятувати матрац від вологи

Сучасні матраци

Сучасні матрациСучасні матраци сильно відрізняються від своїх прототипів. Вони міцні, мають тривалий термін експлуатації і стійкі до зовнішніх дій. Проте, жоден сучасний матрац не може протистояти дії вологи. Рідина здатна зіпсувати навіть найякісніший, довговічніший і дорожчий матрац.

Від дії вологи псується не лише тканинна оббивка, але і верхні шари матраца, які знаходяться під нею. Навіть найякісніші матеріали можуть почати гнити під впливом вологи, покриватися плямами і змінювати колір. Це призводить до того, що вже через декілька років красивий і зручний матрац втрачає зовнішній вигляд і ортопедичні властивості. Після цього вам прийдеться купувати новий матрас нехай і не досить дорогий. Але ж краще не допускати псування матрасу.

Це не є якоюсь секретною інформацією, яка ретельно ховається від покупців. Навіть на найдорожчих матрацах є написи: “Берегти від дії вологи”. Але чи так легко здійснити це? На жаль, ні. Людям властиво виділяти рідину, саме для цього в організмі людини є присутніми потові залози. Без виділення поту людина матиме дуже серйозні проблеми із здоров’ям. Але це не єдина проблема. Люди просто можуть пролити на матрац рідину: чай, какао, молоко, каву, сік і так далі

Незважаючи на уявну відсутність можливості захистити матрац від вологи, вихід є. Він знайдений самими виробниками матраців – це наматрацники. Наматрацники є чохлами, покликаними захистити матраци від негативних зовнішніх дій, до числа яких входить волога. Існують спеціальні вологостійкі наматрацники. Вони складаються з декількох шарів одного матеріалу, який згори покритий іншим, – водонепроникним. Наматрацники не викликають алергію і не вимогливі до відходу. Вони є відмінним і, на сьогодні, єдиним засобом захисту матраца від дії вологи.