Матеріали для постільної білизни – які краще?

Постільна білизна

Постільна білизнаПостільна білизна, покривала, штори для спальні традиційно виготовляли з бавовни, льону і шовку. А штучні і синтетичні волокна учені подарували всьому світу в середині минулого століття. З їх появою стався справжній переворот в текстильній індустрії, що відбився на багатьох предметах інтер’єру будинків і квартир.

Тканини з волокон нових видів були високо оцінені, оскільки вони довговічніші, практичні, не піддаються вицвітанню при пранні, не бояться прасування при високій температурі. Проте багатьом не подобалося спати на білизні з синтетичного матеріалу.

Через деякий час на вітчизняному ринку з’явилася постільна білизна, вироблювана з суміші натурального і синтетичного волокна. Вона отримала великий успіх, оскільки була м’якою і приємною, як натуральна, маючи при цьому майже усі достоїнства синтетики.

Останніми роками все частіше стали купляти постільну білизну, виготовлену з незвичайних матеріалів. Комплекти такої білизни користуються популярністю в якості подарунка до весілля або ювілею. Дизайнери визнаних будинків моди представляють моделі з тюлі, парчі.

Виробники постільної білизни розділяють свої вироби залежно від способу плетіння ниток: ситець, сатин, бязь, і від виду тканини: льняна, шовкова, бавовняна. Інтернет-магазини тканин інформують своїх відвідувачів за допомогою фотографій виробів і опису плетіння полотен.

Наприклад, сатин – досить щільна, шовковиста, м’яка тканина, трохи блищить, виткана з бавовняних скручених ниток.  Тканина відрізняється довговічністю – навіть після трьохсот разів прання не втрачає свої відмінні  властивості.

Бязь – практична тканина, схожа на сатин, але не має характерного блиску. Різні вироби з цієї тканини не потребують  особливого догляду і надмірно дбайливого ставлення, що сприяє збереженню стійкого попиту впродовж декількох десятиліть.

Льон використали ще в зовсім давні часи  в спальнях Стародавнього Єгипту. Вироблення льону-довгунця – тривалий і досить складний процес, зате в результаті ткачі отримують тонке, щільне волокно, що має неяскравий блиск. У країнах Європи  білизну з льону відносять до високого класу люкс.

У будь-якому разі, до вибору постільної білизни краще всього відноситися з урахуванням свого смаку, щоб спальня могла приносити тільки спокійний і радісний настрій.

P.S. Самый просто способ купить постельное белье для дома или на подарок – это посетить интернет магазин постельного белья в глобальное паутине. Как было сказано выше, вы можете почитать о разных составляющих и характеристика белья, выбрав нужное вам.