Матеріал від природи

Сухостійка сосна Kelo

Сухостійка сосна KeloСухостійка сосна Kelo давно користується популярністю в Північній Європі, Данії, Ісландії, Німеччини, Північній Америці та інших країнах. Головні переваги цього матеріалу: По-перше, вирішується головна проблема дерев’яного будинку – природна вологість колод і опосередковану їй усадка будинку.

По-друге він забезпечує відмінний мікроклімат всередині будинку: регулюється вологість, баланс кисню, склад повітря. При цьому для обробки стін не потрібно застосовувати хімічні склади: лакофарбові або антисептичні. Кожен ствол має неповторний візерунок і дивовижний, платиновий колір поверхні, на зрізі, як і вся деревина – яскраво-жовтий. Сухостій – це стоїть на пні, заснуле (або мертве) дерево.

Коли дерево досягає поважного віку і коренева система вмирає, зазвичай через дуже холодної зими в заболоченій місцевості, воно починає висихати на корені. Під впливом сонця, дощів, і морозів таке дерево (Kelo) набуває виняткову твердість і стійкість до механічного і біологічного впливу.

Використовувати сухостійних сосну Kelo можна при будівництві в будь-який сезон, вона не схильна до усадки і усушці, не приваблива для комах і не схильна до гниття. Фахівці стверджують, що це матеріал повністю екологічний, що доводиться в тому числі використанням його при будівництві елітного заміського житла, приміром, курортів Куршавеля.

Сосну Kelo використовують як при будівництві великих будинків для постійного проживання, так і для малих форм – альтанок, літніх будиночків . А так же, завдяки унікальним властивостям, вона відмінно підходить для зведення лазень і критих басейнів.

P.S. Салон итальянской мебели позволит выбрать качественную и красивую мебель Италии фото которой можете найти на нашем сайте – для удобства поиска все товары разделены по производителям.