Ефірне масло евкаліпта

Ефірне масло евкаліпта

Ефірне масло евкаліптаЛегкий, пронизливий, холоднувато-гіркий аромат цього австралійського зілля подібний до польоту бумеранга: він відчувається миттєво й гостро, потім, начебто віддаляється й слабшає, щоб повернутися знову. Вплив цього масла на емоційний стан мобілізуючий. Евкаліпт допомагає зібратися з думками, зосередитися, робить пильним, уважним і серйозним. Цей аромат часто вибирають люди, що відкидають багато солодких квіткових заходів як “легковажні”.

Гіркувато-прохолодний і стриманий аромат цього масла підтримує в горі, при важкій втраті, коли ніякі розради не допомагають. Евкаліпт корисний дітям з нестійкою увагою.

Косметична дія цього масла проявляється в ефективній профілактиці й лікуванні шкірних інфекцій, запалень: акне, фурункули, герпес.

Запах евкаліпта відлякує комах, заспокоює сверблячку від їхніх укусів.
Олія евкаліпта – хороший засіб від лупи.
Цілюща дія масла евкаліпта полягає в посиленні імунітету, а також у підвищенні опірності організму до вірусних і грибкових інфекцій. Інші ефірні масла чайного дерева та лаванди Depileve використовуються наприклад при депіляції для захисту шкіри.
Масло евкаліпта незамінне при нежиті, ангіні, бронхіті, пневмонії, легеневому туберкульозі.
Евкаліпт знижує рівень цукру в крові, його нерідко використовується як засіб профілактики онкологічних захворювань.

Масло евкаліпта володіє прекрасними ранозагоюючими і дезінфікуючими ефектами, це й відмінний засіб для оздоровлення повітря в кімнаті, особливо в період епідемій грипу. Евкаліпт допомагає знайти особистісну цілісність, дарує відчуття емоційної захищеності.

Дозування:
– аромалампи: 3-5 краплі;
– ванни: 4-7 краплі;
– гарячі інгаляції: 1-2 краплі (4-7 хвилин);
– збагачення кремів, масок, тоніків, шампунів: 2-3 краплі на 10 мол основи;
– аромамедальйони: 2-3 краплі;
– компреси: 4-5 краплі.