Марта Малишняк: “Другий тур мені наснився…”

Марта Малишняк — 18-річна красуня, студентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка і учасниця найспівочішого шоу України – “X-Factor”. Про велику сцену дівчина мріяла з дитинства. Та й не лише мріяла, а робила усе можливе для того, щоб мрії стали реальністю. Ще змалку брала участь у різноманітних пісенних конкурсах ( “Чорноморські ігри-2008” друга премія, “Зірки на сцену” перша премія, “Молода Галичина-2004” Гран-прі, “Пісенний Дивоцвіт-2005” Гран-прі, “Конін” Польща, третя премія, “Талант Львова – 2004” , перша премія, “Кришталеві Грона”, “Кришталевий Жайвір” “Премєр Ліга”), а завдяки привабливій зовнішності отримала звання “Міні міс Україна” у 2004 році. Про свої відчуття, страхи, переживання і сльози щастя на “X-Factorі” Марта розповість нам особисто:

-Марто, як до тебе прийшла ідея взяти участь у такому проекті?

-Ну, оскільки музика – це моє життя, то я й вирішила, що треба рухатись вперед і підніматись на вищий рівень. Саме тому я вирішила спробувати свої сили в одному з наймасштабніших шоу України. Адже, гірше від цього мені аж ніяк не стане (усміхається). Почувши про цей проект, я довго не думаючи, твердо для себе вирішила, що піду на кастинг, бо ж це шоу найпопулярніше у всьому світі! Я знала відразу, що в Україні воно матиме чималий рейтинг!

-Як ти оцінювала власні сили? Зрозуміло, що на кастинг прийшли й інші голосисті українці…

-Насправді свої шанси на самому кастингу я оцінювала десь так на 30%, бо усвідомлювала, що на цей проект підуть десятки тисяч людей ( і в цьому я не помилилась, тому що участь прийняло понад 30 000 осіб). Щоб виступити на кастингу у Львові, я простояла в черзі близько 16 годин… Пам’ятаю, це був квітень і було дуже холодно, адже це відбувалось на стадіоні “Україна”. Я боялась, що голос мене не “слухатиме” (усміхається). Але все пройшло успішно. Чесно кажучи, я не вірила, що мені зателефонують і повідомлять про те, що я пройшла в наступний тур. Я навіть не сподівалась, адже людей величезна кількість, а вразити потрібно не тільки голосом, а й харизмою, цікавістю, в деякій мірі, загадковістю навіть. Пам’ятаю, що з 8-го на 9-те червня мені наснився сон, ніби-то я пройшла в Київ, у другий тур. Зранку, сидячи в кухні, я розповідаю про цей сон мамі, а у відповідь чую: “Якщо тобі такий сон наснився, значить, ніхто тобі не зателефонує”. Звичайно, настрій відразу впав… Але буквально за 10 хвилин дзвонить телефон. То був представник каналу СТБ, який повідомив, що я пройшла далі… Саме так я потрапила у другий тур!

-Ти вийшла на сцену у гамівній сорочці. Хто допомагав тоі у створенні образу?

-Перед поїздкою до Києва я займалась у продюсерському центрі “Підкова”. Обравши пісню, мені підібрали образ, постановку номеру, рухи, вчили мене акторській майстерності. На це було дуже мало часу (приблизно тиждень для підготовки). Кожна репетиція займала в мене близько чотирьох годин, але бувало й таке, що по п’ять годин репетирували. І так щодня. Було важко… Найважливіше – акторська майстерність, адже в моїй пісні однією з головних рис є вміння показати емоції. Як би важко не було, але змушена була на репетиції розплакатись, а потім відразу сміятись ( мала бути радісною і веселою в наступній пісні, яку мені так і не сказали заспівати).

-Усі бачили, як після зупинки фонограми ти продовжувала співати. Ти планувала цей “номер” заздалегідь чи все вийшло само собою?

-Насправді нічого я не планувала, бо одним учасникам давали всю пісню співати, а другим лише частину. Коли я почала співати, то дуже боялась, щоб мене не зупинили. Побачивши, що Ігор Кондратюк піднімає руку, навіть не знаю, як це вийшло, але десь звідти, “з неба”, мені підказало: “Не зупиняйся! Співай до кінця!” Та й сил на неї потрачено чимало… Співаючи акапельно, я настільки перейнялась тими емоціями, які мене переповнювали, що була просто змушена все це показати. Почувши вердикт, як то кажуть, я була на сьомому небі від щастя…

-Марто, бажаю Тобі творчих злетів і перемог у всіх поєдинках. Скажи кілька слів читачам нашого журналу.

-Завжди йдіть до своєї мети і не здавайтеся, не опускайте рук, як би там доля не поверталася! Бажаю вам бути наполегливими у своїй роботі, впевненими в собі, щирими і, звичайно, бажаю перебувати завжди у хорошому настрої. Радійте кожній миті свого життя, адже, життя прекрасне, як не крути ;-) Всіх цілую-люблю!

Розмовляла Юлька Гриценко

На додаток відео за участі Марти з шоу “X-Factor”. Її яскрава перемога та перехід в наступний тур

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.