Марнотратства великих людей

герцог Бекінгем

герцог БекінгемЗавжди були і будуть люди, які ледве зводять кінці з кінцями а також багатії, які не знають куди подіти гроші. Простій людині важко зрозуміти чому багаті даремно витрачають незліченні гроші. І таких випадків в історії безліч.

Ось наприклад, коханець королеви Анни австрійський герцог Бекінгем одного разу прийшов на бал у костюмі, який був повністю розшитий перлами. Під час танцю перли з одягу герцога постійно відривалися. Можна подумати, що їх пришивала погана швачка, але це було зроблено за наказом герцога. Замість танців, гості почали збирати перлини. А коли хтось підходив до Бекінгема, щоб повернути йому перлини, герцог просив залишити знахідку на згадку про його щедрість.

Імператор Геліогабал вважав, що він є богом, тому він не бажав їсти звичайні «людські» страви. За його наказом кухарі змішували певні страви з крупинками золота, а рис імператор полюбляв їсти з перлинами.

Дуже «вишуканою» стравою захотілося здивувати своїх гостей римській імператриці Агрипині, матері Нейрона. Вона виклала чималеньку суму за співочих солов’їв. З язиків цих птахів був виготовлений паштет, який став прикрасою столу на імператорському банкеті.

Если бы проводили опрос американской аудитории среди обычных граждан, то безусловно много денег уходить на музыку, в рунете itunes скачать можно совершенно бесплатно – мега удобный плеер, которые позволяет управлять плеером ipod под windows.