Мармурова крихта – її головні достоїнства, а також сфери використання

Мармурова крихта

Мармурова крихтаСлово мармур, яке має грецьке коріння «Мармароси», відноситься до каменя, що має чистий білий колір. Виробництво мармуру практично безвідходне. Відходи, отримані при механічній обробці мармурових блоків, йдуть на виробництво мармурової крихти, що є відмінним будівельно-декоративним матеріалом. Важко назвати сферу потреб людини, в якої не застосовувалася б в якості основи для виробництва різних виробів мармурова крихта: мозаїчні підлоги, скульптури, пам’ятники, елементи декору, ремонт і облицювання будівель.

В залежності від сфер використання вона поділяється на дрібну мармурову муку, що має фракцію 2.5-160 мкм, фракція 0,16-2,5 мм каже, що це пісок і сама мармурова крихта з фракцією: 2.5-5.0 мм, а також 5.0-10.0 мм. Ще більші тільки мармуровий щебінь (10.0-20.0 мм). Відтінки даного матеріалу (штучно забарвленого і кольорового) варіюють від природних, до абсолютно різноманітних, в залежності від побажань покупців, які може надати їй виробник. Відмінна здатність мармурової крихти поєднуватися з іншими матеріалами, застосовуваними для будівельних робіт, стійкість до атмосферних опадів і перепадів температур, робить мармурову крихту незамінною для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень.

Ландшафтний дизайн, який отримав в наші дні досить широке поширення, також даного матеріалу не обходиться без. Для втілення в життя сміливих оформлювальних рішень, а також додання вашому саду неповторності обов’язково буде необхідна мармурова крихта. Купити її в наші дні досить просто, оскільки на ринку вона представлена величезною кількістю зарубіжних і вітчизняних виробників. Для квітників, акваріумів, навіть в якості декоративного грунту сьогодні використовується мармурова крихта. Де купити її знає кожен: у всіляких дилерів, а також безпосередньо у виробників, які можуть доставити її з місця видобутку. Продаж мармурової крихти стала в наші дні досить прибутковим бізнесом. Практично всі види мармурової крихти однаково коштують, тому мармурова крихта спб купується замовником, орієнтуючись на взаємовигідне співробітництво, наявність необхідного виду і швидкість завантаження.

Оголошень з текстом «продам мармурову крихту» сьогодні багато, але щоб вибрати найбільш зручний варіант придбання сировини, потрібно брати до уваги не тільки пункт «ціна», але і всілякі додаткові послуги, які може запропонувати продавець. Наприклад, безкоштовна доставка клієнту мармурової крихти транспортом постачальника, а також треба враховувати існуючу систему знижок і інші можливі переваги.

З усього розмаїття кольорів (білий, сірий, чорний, сіро-зелений, червоний, сіро-блакитний і рожевий), найбільшого поширення набула мармурова Кроша білого і сірого кольору. Дуже гарний, що не вимагає майже ніякого догляду матеріал, при необхідності, можна забарвити (і це роблять багато компаній) з допомогою дуже стійких фарб, основу яких складають епоксидні смоли, в абсолютно будь-які кольори. Це більше необхідно для ландшафтного дизайну. Технологія забарвлення ефективна (фарба не лущиться, не вигоряє на сонці), але вартість крихти при її застосуванні різко зростає. Звичайно, пофарбована мармурова крихта виглядає більш привабливо і яскраво, що важливо при створенні різних композицій в саду. Найпопулярнішими кольорами, в які фарбують мармурову крихту, можна назвати: зелений, червоний, жовтий, синій, які застосовують для створення розаріїв, альпійських гірок, сухих струмків, а також рокаріїв.

P.S. Не менее популярным материалом в строительстве является стекло, в частности фасадное остекление цена которого не сопоставима (в хорошем смысле этого слова) с тем классным эффектом которые получается.