Марлі і я – Marley & Me (2008)

Марлі і я

Марлі і яЗнаєте, що таке щастя? «Собаці не потрібно ні шикарних будинків, ні дорогих машин, ні модного одягу. Собаці немає справи, багатий ти чи бідний, розумний чи дурний. Була б кістку, щоб гризти – і добре. Подаруй їй любов, і вона відповість тим же. Про багатьох Чи людях можна таке сказати? З багатьма Чи відчуваєш себе потрібним, коханим, єдиним? З багатьма Чи почуваєшся щасливим? »

«Марлі і я» – дуже зворушлива стрічка про … Знаєте, я навіть не можу виділити головне у фільмі, тому що цей фільм про багато речей, і всі вони важливі і зустрічаються в повсякденному житті практично кожної людини. Тому, скажу так, фільм життєвий і про життя. Під словом «життя» я розумію дружбу, сім’ю, домашніх тварин, кар’єру і т. д. Фільм «Марлі і я» розкриває найбільш важливі аспекти повсякденного життя з точки зору середньостатистичної людини.

«І тільки ми, люди, набагато більш мудрі й складні істоти, вічно створюємо проблеми, буквально вираховуючи, що має сенс, а що ні».

Дженні, дружина Джона Грогана, хоче завести дитину, але він проти цього. Джон вирішує подарувати дружині цуценя «лабрадойлера» (хто дивився, той зрозуміє), щоб вона повністю присвятила себе собаці, і думки про малюка випарувалися. Незабаром щеня виростає і стає величезною ходячою «проблемою» по імені Марлі. Але неважливо добрий чи злий, слухняний чи ні, будь пес або інший домашня тварина все одно займає важливе місце в твоєму серці. Адже ми любимо близьких такими, які вони є, і дбаємо про них дивлячись не на що. Весь фільм ми спостерігаємо за тим, як Гроган разом з Марлі будують своє життя, життя, яку хоче мати будь-який нормальний чоловік, життя, проживши яку можна обернутися і сказати: «Це було круто!». Тож ящко ви шукали в інтернеті лучшие сериалы зарубежные але все вже бачили раджу глянути дану стрічку.

«Незважаючи на всі розчарування і нездійснені очікування, Марлі підніс нам безцінний подарунок. Він навчив нас мистецтву безмежної любові. Як дарувати, як приймати її. А там, де вона є, все інше додасться».

Спочатку, здається, що «Марлі і я» – легка сімейна комедія, але поступово фільм переростає в драму, що важко стримати сльози. Дженніфер Еністон і Оуен Уїлсон – прекрасні актори. Вони дуже органічно виглядали один з одним.

Фільм вчить нас багато чому. Можна знати напевно, що чекає тебе попереду, адже життя підносить чимало сюрпризів, і хороших, і поганих. Так само не можна здаватися незважаючи ні на що, завжди треба пам’ятати, що в тебе є твоя родина, ті, хто тебе підтримають. «Марлі і я» – дуже гарний, добрий і світлий фільм. 10 з 10