Марк Леві

Сучасний французький автор Марк Леві. Перший свій роман (“Якщо тільки це правда” ) відіслав у видавництво “Робер Лаффон”, і незабаром отримав відповідь. Це було грандіозно, адже роман очолив список французьких бестселерів а 2000 рік. Мільйонний тираж розійшовся по всьому світі. Власне, у Росії роман вийшов під назвою “Між небом і землею”.

Після надзвичайного успіху Марк присвятив себе повністю літературній кар’єрі. Хоча неперевершений автор взявся за перо досить пізно, аж у віці сорока років. Це можна пояснити тим, що автор цілими вечорами перед сном розповідав різні історії своєму синові. І звісно, поступово Марк почав фантазувати і це записувати на папір. Таким чином він написав 13 книг, за період 2000 -2012 року.

Перелік книг і коротко про них:

– “Між небом і землею”
У квартирі самотнього архітектора з’являється красива незнайома дівчина, яка , сама того незнаючи, є привидом. І от головний герой допомагає повернутись дівчині у світ живих. І між загадковими персонажами загорається чарівне почуття – любов.

– “Піти, щоб повернутися”
Розповідається про талановитого журналіста, у якого блискуча кар’єра. І от збираючи матеріал для майбутньої статті, по ходу журналістського розслідування герой зустрічається з …

– “Дивна подорож містера Долдрі”
Роман є 12-м за рахунком в літературній кар’єрі автора. Історія поглиблена у 1950 рік, повна таємниць і несподіванок.

– “Викрадач тіней”
Головний герой маленький хлопчик, наділений незвичним даром(може спілкуватися із тінями і навіть їх викрадати). Що ж тіні йому розповідають і чому просять допомоги, читайте у цьому романі.