Marilyn Manson в Києві

Marilyn Manson в Києві

20 грудня у Київському Палаці Спорту виступив американський рокер Мерилін Менсон зі своєю групою. Розквіт кар’єри Менсона уже в минулому. Але, можливо, саме цьому ми завдячуємо, що побачили в Україні музиканта, який залишить своє ім’я в історії світової рок-музики.Київський концерт групи отримав як позитивні, так і негативні відгуки шанувальників. Проте він нікого не залишив байдужим.

Marilyn Manson в Києві

Деякі шанувальники творчості Мериліна Менсона були розчаровані, у соціальних мережах вони писали, що концерт був надто коротким і кумир заспівав “лише п’ятнадцять пісень”. Проте Менсон не просто заспівав п’ятнадцять пісень. Він виклався сповна, створивши трохи більш ніж за годину, п’ятнадцять повноцінних історій, які захоплювали та тримали у напрузі уважних глядачів. Кожна з його історій створювала особливий настрій. Численні грандіозні декорації надавали виступу особливої масштабності та карнавального настрою. За допомогою костюмів, які змінювалися у кожній перерві, Менсон перевтілювався у кривавого різника-вбивцю, католицького кардинала, американського президента, диктатора третього рейху, фюрера СС та інших. Його виступ, як і його псевдонім, відсилав нас до різних епох і людей, подій та закутків нашої свідомості.

Менсон вигукував “Київ” та звертався до публіки, проте деякі шанувальники залишилися незадоволені тим, що рокер ніби-то не привітався та не попрощавяся. Насправді ж він це зробив, просто у свій характерний спосіб. Менсон не з тих артистів, які вигукують “Я вас не чую”, “Вище руки”, чи “Київ ви найкращі”. Цей музикант виказує свою увагу публіці не вигуками чи повітряними поцілунками, а своєю віддачею на сцені, феєричним шоу, яке насправді є результатом творчої праці не лише самого короля шок-року, а й його великої команди.

Наприкінці Мерилін Менсон сказав: “Київ, ви заслуговуєте на ще одну пісню” і виконав “Irresponsible Hate Anthem”. Після останньої пісні Менсон стрімко залишив сцену, саме так, як і має залишати її справжній рокер, – без пафосу та зайвих ніжностей.