Мандруємо з Іваном Трушем

Кримські мандри Івана Труша

Кримські мандри Івана ТрушаВ неділю, 26 серпня 2012 року Художньо-меморіальний музей Івана Труша (відділ Національного музею у Львові ім. А. Шептицького) запрошує дітей молодшого та середнього шкільного віку на тематичний цикл занять „МАНДРУЄМО з Іваном Трушем”.

Пропонуємо дітям здійснити захоплюючу віртуальну мандрівку разом з художником Іваном Трушем, який втілив незабутні враження від своїх подорожей Україною та за її межами в численних живописних полотнах.

З картин Труша діти відкриють для себе затишок міських вуличок та парків, старовинну архітектуру, далекі морські обрії, гірські краєвиди, екзотичні оази пустелі.

Під час занять використовуються мультимедійні покази, аудіо записи. Діти мають можливість виконати розмальовки, скласти картини-пазли, стати учасниками інтерактивних ігор, творчих завдань та майстер-класів.

Програма занять на 26 серпня:

11.00 –   тематичне заняття „Кримські мандри Івана Труша”
Діти ознайомляться з творами художника із живописної серії „Подорожі Кримом”, познайомляться з особливостями природи кримського півострова, майстерно відтвореної Трушем на картинах.  Під час заняття передбачено творчі завдання, ігри та майстер-клас із виготовлення композиції “Морське дно” в техніці орігамі.

13.00 – тематичне заняття „Єгипет на картинах Івана Труша”
Мандрівка на Близький Схід стала однією з найцікавіших пригод в житті Івана Труша. Діти матимуть можливість побачити сонячний Єгипет очима художника,з-під пензля якого на численних полотнах постали  стародавні пам’ятки найдавнішої цивілізації,величні піраміди, загадковий сфінкс, древні храми, екзотика пустелі, побут та звичаї єгиптян. Під час заняття дітям пропонуються ігри, розмальовки та майстер-клас із виготовлення композиції „Єгипетський куток”.

15. 00 – тематичне заняття „Київ у творчій палітрі Івана Труша ”
Діти ознайомляться із враженнями художника від поїздок Наддніпрянщиною, старовинною архітектурою столиці, чудовими дніпровськими краєвидами, відтвореними митцем на картинах, представлених в музеї. Урок передбачає виконання дітьми творчих завдань та майстер-клас із виготовлення композиції „Розквітлі каштани” в техніці орігамі.

17.00 – тематичне заняття „Львівськими стежками Івана Труша”
Під час заняття діти познайомляться з живописними творами художника на львівську тематику, зможуть зануритися в епоху початку ХХ століття, відчути неповторну ауру Львова, яку митець передав у своїх полотнах. Заняття передбачає творчі завдання, складання пазлів та майстер-клас із виготовлення композиції „Лебеді на ставку” в техніці орігамі.

Вартість одного заняття – 10 гривень з особи.

Адреса:
Художньо-меморіальний музей Івана Труша
м. Львів, вул. І. Труша, 28
(кінцева трамваю №2 по вул. Є. Коновальця)
Контакти для довідок:
Тел.: (032) 237 04 63
Тел. моб.:(099) 26 91 222
(067) 14 51 942
e-mail: Trush-museum@ukr.net
uk-ua.facebook.com/Музей Івана Труша

Матеріалами для майстер-класів забезпечує
Франківська організація ЛМО ВО „Свобода”.