Кілька порад для мандрівників з тваринами

мандри з тваринами

мандри з тваринамиДев’ятнадцять відсотків власників собак, які їдуть в подорож більш, ніж на 2 дні, брали своїх собак з собою в минулому році згідно з даними 20011 року, які будуть опубліковані в квітні в 2012 року в Національному Огляді Власників Домашніх тварин, що випускається Американською Асоціацією Виробників продуктів для домашніх тварин.

На континентальному Авіалініях (Continental Airlines) вартість польоту з домашньою твариною не дуже велика (95 $ за політ), але є деякі обмеження. Вихованець повинен сидіти під вашим сидінням, в незручному положенні у вузькій будці.

«Навіть якщо ви берете на борт дуже маленьку собаку, ви повинні дістати її з клітки і провести її через службу безпеки», говорить Барбара ДеБрай, президент агентства подорожей для домашніх тварин в Солт Лейк Сіті. «А якщо ваш виліт затримується, ви повинні годувати свою тварину в туалеті».

Пережити авіапереліт – це лише одна трудність. Коли ви прибуваєте на місце призначення, за вашим вихованцем ще треба наглядати, поки ви перебуваєте на зустрічі.

Так що ж робити з вашим домашнім тваринам, якщо ви виїжджаєте на кілька днів?

«Коли я їду по справах, я розміщую своїх собак в спеціальну готель», говорить ДеБрай. «Там їх люблять і про них добре піклуються».

Фахівці в таких готелях доглядають за тваринами, грають з ними і годують, часто за 40 $ на добу. Ціни, звичайно, розрізняються.

У більшості таких розкішних готелів, домашній вихованець може жити як принц.

Деякі собачі готелі, такі як Central Bark, розташовані в багатьох містах США. У багатьох готелях пропонують собакам масаж, догляд і навіть спеціальну Веб відеокамеру, щоб ви могли побачити, чим займаються ваші домашні тварини.

Журнал Форбс (переклад Destinations.Ru) радить перед тим, як наступного разу ви вирушите в вояж, не піддавайте свою собаку терору подорожі. Відправте чотириногого друга в маленький басейн для собак в собачому готелі, де з нього зійде грязь і буде зроблена модна стрижка (звичайно з сушінням феном і лікуванням гарячим маслом).

P.S. Если вы собираетесь путешествовать по СНГ, то скорее всего удобств для животных там нет. Отправляясь в санатории Кавказа или южный берег Крыма проще всего оставить домашнего любимца на друзей и родственников.