Маленький стаж + Великі досягнення = DJ Jenya Shock

«Діджей – це творча людина, цікава в багатьох аспектах. Не лише в музиці, а й в житті, як особистому так і публічному», – так розшифровує це поняття, володар номінації «Відкриття року» у другій щорічній рейтинг-конференції серед працівників клубної культури західної України «West Night Life Awards 2010» – DJ Jenya Shock.

Як почалась твоя ді-джейська кар’єра?

Спочатку був величезний потяг до музики та клубної культури. Пізніше мені набридло бути звичайним відвідувачем клубів, захотілось щось цікавіше,а саме спробувати себе в якості ді=джея. Так як в інших клубних роботах я себе не уявляю, наприклад піджеем – ні, а ось DJ чи арт-директором – так , дуже подобається організовувати вечірки.

Яка в тебе освіта?

Вища діджейська , скоро поступаю в магістратуру))!!! Насправді в мене освіта середня спеціальна по спеціальності «менеджмент».

А чому саме DJ Jenya Shock?

Це моє найулюбленіше запитання. По собі пам’ятаю, вибрати нік для діджея, дуже складно.. Цей процесс в мене тривав пару тижнів, навіть вже були перші виступи, а ніку так і не було. Пізніше якось так придумалось – класно звучить, не схоже на інші, не складне в вимові, легко запам’ятовується – це все JENYA SHOCK!

Яким ти себе бачиш через тридцять років?

З моїм стилем життя важко передбачити, яким я буду через тридцять років… Ой! Це ж мені буде…багато років! В мене все дуже швидко змінюється. Наприклад, два роки тому я навіть не думав, що буду діджеєм. А тридцять років – це надто довгий період, щоб я щось сказав. Впевнений що все буде добре, якщо не віриш – тоді запрошую тебе на інтерв’ю через 30 років))!

Як оцінюєш свої шанси потрапити у ТоП-100 кращих діджеїв України?

Ще навіть не намагався. Поки що рано, хоча шанси є як в мене так і в будь –кого просто треба щось для цього робити:) В Луцьку, а також по області відбуваються конкурси і голосування, наприклад минулого літа в «битві» на звання кращого діджея Луцька за версією клуба «Золото» відвівідувачі закладу голосуванням обрали мене,як переможця, а у цьому році – «Відкриття року» за WNA»

Де тобі комфортніше грати – у клубі чи на сцені?

Нема різниці залежить від вечірки чи заходу на якому я граю. Головне – щоб атмосфера була классною!!

Яка реакція людей на танцполі являється для тебе найкращою?

Безумовно для мене найкраще коли бачу і чую емоції, відвертість, посмішки, крик, свист і задоволенні обличчя)!!

Яку музику ти граєш в клубах?

Я граю ту музику, під яку я б сам танцював. Ну і звичайно звертаю увагу на людей, які в клубі, а також на світові тенденції в плані музики. Я не тримаюсь одного стилю, кожен раз стараюсь імпровізувати, в моїх сетах можна почути, як правило, різну музику!

Основні плюси і мінуси в роботі ді-джея?

Я не рахую це роботою, для мене це одне задоволення. І думаю кожен ді-джей зі мною погодиться. «Ді-джей –це не робота, а стиль життя!» Тут можна перераховувати плюси до втрати пульса. Я скажу один і мабуть найголовніший – це зайняття улюбленою справою яка тебе ще і кормить. Єдиний мінус – не можна спуститись на танцпол і відриватись з усіма, хоча я це можу робити і за пультом. А взагалі ді-джеїнг – це один великий жирний плюс.

Що дає тобі сили не зупинятись на досягнутому і рухатись в перед?

Досягнення моїх цілей ще попереду, я поки знаходжусь на початку великого шляху до здійснення всіх мрій!

В якому музичному напрямку бачиш майбутнє?

Я думаю буде багато цікавої музикі,звуків і т.д., будуть змішуватись різні стилі від чого вона стане ще цікавішою!!

Погоджуєшся з твердженням: «Ми стаємо тим, ким кажемо, що ніколи не будемо ?

Я більш схиляюсь до думки, що ми стаємо тим, ким хочемо бути. З власного досвіду знаю, що бажання і ціль приведуть до 100% успіху рано чи пізно. Просто треба розставити життєві пріоритети: визначитись ким ти хочеш бути, як досягнути і що для цього треба зробити.

Що розумієш під словом «благодійність»?

Благодійність – це діяти благо, робити щось добре людям, допомагати, робити благодійні вчинки.

Займаєшся спортом?

Раніше, багато років займався боротьбою. У дитинстві відвідував багато різних спортивних секцій. Зараз іноді відвідую спортзал, для підтримки форми.

Екстрим має місце у твоєму житті?

В деякій мірі так. Раніше я танцював break-dance. А зараз – бувають екстремальні виступи в екстремальних місцях, з екстремальною публікою)))!!

Маєш життєве кредо?

Ніколи над цим не замислювався. Нехай буде таке: «Життя прекрасне»!

А є такі речі, які ти б ніколи не зробив?

Не знаю… При різних обставинах люди роблять такі речі, які від себе навіть не очікують,а взагалі не зробив би те, що не відповідає моєму поняттю моралі і що викликає у мене лише відразу.

Яку музику особисто слухаєш?

Різну. Це залежить від місця, обставин та настрою. Один стиль не можу виділити, бо слухаю багато)!

Поділись своїми планами на майбутнє.

Маю безліч творчих ідей. Я веду записник, в якому всі плани занотовую та по мірі надходження їх реалізовую. Основна мета – це вийти на якісно новий рівень у професійному плані. А ще грати і радіти життю, чого і всім бажаю!)

Дякую за бесіду!

Мені місцями навіть здається нереальним те, чого досягнув DJ Jenya Shock за всього-на-всього два роки наполегливої праці. Сам він говорить, що швидко став діджеєм, бо дуже цього хотів. Він дякує людям, які його підтримали та допомогли. Каже, що як такого авторитету серед ді-джеїв немає, бо хоче виділятись власною оригінальністю та креативом.

Отож, залишається лише побажати всім такої впевненості у своїх силах, цілеспрямованості та головне бажання, як у Жені! :)

DJ Jenya Shock в інтернеті:
Публічна сторінка вконтакте
Сторінка на порталі topdj

Використано фотографії з сайту www.oxygen.net.ua