Модний макіяж 2014: основні тенденції

Модний макіяж 2014

У новому сезоні актуальними будуть теплі і приглушені відтінки, але вони добре виглядатимуть тільки на доглянутій і ідеально чистій шкірі. Ось тому для створення макіяжу 2014 постарайтеся ретельно підбирати відповідну основу.

Для вибору ідеальної основи слід дотримуватися декількох правил:

1. Основа для вашого макіяжу може бути різної текстури: флюїд, емульсія, спрей, тональний крем, мус, гель, компактна або розсипчаста пудра. Вибір бази тієї або іншої текстури необхідно здійснювати виходячи з тієї мети, яку потрібно досягти, і від індивідуальних особливостей шкіри.

Отже потрібно визначити ваш тип шкіри.

  • для жирної шкіри найкраще використати рідку основу, вона прекрасно приховає недоліки вашої шкіри, шкіра набула матового рівного кольору;
  • основа макіяжу у вигляді спрея підходить для шкіри, що схильна до вугрів;
  • основа макіяжу у вигляді крему ідеальний варіант для сухої шкіри, тому що вона одночасно живить шкіру і робить її гладкою і при цьому ще й здоровою.

2. Будь-яку основу для макіяжу слід наносити тоненьким шаром за допомогою пальців.

Розпочинайте з області щік, поступово переміщайтеся до області підборіддя і шиї. Старайтеся щоб у вас не залишилося на обличчі ділянок на яких немає основи під макіяж. Якщо у вас досить жирна шкіра, то по завершенню нанесення основи макіяжу, промокніть її спеціальною паперовою серветкою.