Майстер-клас по гончарству

Майстер-клас по гончарству

Майстер-клас по гончарству24 травня у Львові у офісі магазину «Еко-клуб» була проведена майстерка по гончарству за участю досвідченого львівського гончара Миколи Біди.

Зустріч розпочалась із ознайомлення з теоретичними засадами, де майстер розповідав про перевагу екологічного посуду, історію гончарства, особливості процесу виготовлення кераміки та навчав, як розрізняти якісний виріб від низькоякісного. Микола Біда зачитав декілька народних приказок та легенд серед яких була легенда про створення Богом людини саме з глини, що символізує єднання з землею та зв’язок з прадідами.

Український гончар продемонстрував свою найкращу колекцію глиняних виробів, після чого на очах усіх присутніх виготовив декілька горщиків та горняток. Згодом усі бажаючі мали змогу створити своїми руками власний виріб. Охочих спробувати свої сили було чимало, серед яких найбільшу активність проявляли маленькі діти.

Наприкінці зустрічі кожен мав можливість придбати для себе дещо цікаве з колекції львівського майстра. Ціни на вироби досягали позначок 50 гривень – за чашку та до 600 гривень за великі вази для домашнього декору.