Made in Ukraine або чим пишатися?

«Україна? Ух ти! А де це?»- нормальна реакція пересічного іноземця на слова «А я з України!». Добре якщо вони нас взагалі відокремлюють, як незалежну державу, а не сприймають за Росію. Більшість так і не знає, що Україна Не Росія. Які перші асоціації виникають у іноземців при згадці про нашу неньку Україну? Перше, звісно, Чорнобиль, брати Кличко, Шевченко (як правило футболіст), біляві дівчата, матрьошка та горілка.

КРАЇНА МІЖНАРОДНОГО СЕКС ТУРИЗМУ.

Побувавши в Греції можу з впевненістю сказати, що Україну також пов’язують з найбільш популярною країною міжнародного секс туризму: дешево та красиво. Так, дівчата у нас найкращі, але в цьому аспекті пишатися нічим. Вважається, що крім вроди нам притаманні легко доступність та велике прагнення до кращого життя. Якщо ж ти блондинка, то спокійно пройтись по вулиці не поміченою важко, можна й почути дещо образливі слова у свою адресу.

Іноземці середнього віку свято вірять, що наші жінки розчарувавшись у чоловіках-любителях заглянути в чарку та взагалі життям, будуть раді будь-якому варіанту на чужих землях. Українки сумлінно виконуватимуть всі обов’язки дружини, вважаючи його за багатія й не нарікатимуть на негаразди. До такої категорії входять панянки за 40, а ось молоде покоління «розкручує» іноземців на дорогі подарунки, подорожі, похід в ресторан і ставлять за мету просто провести приємно час. Тим самим формують не дуже гарний імідж країні.

Будемо чесними самі з собою-імідж України на міжнародній арені виразно негативний. Чи варто дивуватися, якщо це країна, де нормою життя є кримінал, а ознакою депутата крадені мільйони, де розкрадається ВСЕ від бюджету до заводів, флоту, ліній електропостачання та вуличних люків ?

Основною «заслугою» в такому стані речей є не проституція, а наші політики. Нескінченні чвари, «переведення стрілок» на попередні уряди, нестабільність, страйки стали своєрідним обличчям держави.

За підрахунками експертів лише протягом останніх трьох років у провідних світових ЗМІ різко зменшилося й без того невелика кількість повідомлень про Україну. При цьому 70% із них мали виразно негативний характер, а ледь не половина з них була присвячена політичній ситуації в країні. Цікавий факт: Україна- єдина держава світу, де проходило три тури виборів президента! Так, демократія на першому місці, питання в іншому: куди вона нас заведе?

ЗНАЙ НАШИХ!

А між іншим нам є, що показати і розповісти. Перш за все, ми маємо туристичний потенціал, передумови для розвитку « зеленого» (сільського) туризму. Унікальні природні ресурси, якими володіє Україна могли б підняти нашу державу на світовій арені, стати козирем і одним з надійних джерел поповнення бюджету та створення нових робочих місць. Світлом в кінці тунелю повинно стати проведення фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012. А рости нам є куди, по-перше, необхідно зрівняти алгоритм «ціна- якість» у сфері обслуговування, побудувати сучасні готелі. Коли у засобах розміщення персонал не володіє англійською, а страви в ресторанах коштують дорожче, ніж в більш розвинених країнах ( враховуючи вдвічі менші порції та вдвічі гірший сервіс), то про «багатство і унікальність» говорити не доводиться. По-друге, створити зручні умови перебування іноземців. Коротше кажучи, маємо показати Україну з найкращого боку, з усією гостинністю притаманній нашому народу.

ЧИМ ПИШАТИСЯ?

Чим же може пишатися пересічний українець? Можна згадати кращі в Європі чорноземи, передову авіаційну та ракетно-космічну галузі, співочу мову, танки, зелені міста, список можна продовжувати і доповнювати на власний смак і розсуд. Головне ж не кількість, а якість, навчитися б всім цим багатством керувати! Маємо те, що маємо. І нічого не міняємо?

Як сказав шістнадцятий президент США Аврам Лінкольн, більшість людей щасливі настільки, на скільки вони вирішили бути щасливими.

Здоровье человека важнне всего! Клиника в Киеве, где вы можете пройти полное обследование и получить консультации врачей различных направлений.
Журналіст-реаліст з бажанням самореалізації. Цікавлюся всім чого не знаю, кожен день відкриваю щось нове і не втомлююся дивуватися багатогранності світу.Люблю книги, хорошу музику, театр, психологію.Розмовляю українською і не байдужа до долі країни.Шукаю однодумців.