Людина і гіпноз

гіпноз

гіпнозЧи “можна і як загіпнотизувати людину поглядом”? – багато людей ставлять саме таке питання. Відповідь – можна. Але як? У цьому ні нічого складного.

Спершу – техніка розмови. Треба бути нав’язливим, але не занадто. Розмовляти із співрозмовником треба так, щоб зацікавити його. Спершу треба знайти загальні інтереси і теми для розмови. Під час розмови треба робити правильні висновки, щоб впливати на свідомість співрозмовника.

Далі – голос. Голос має бути не різким, але і не невиразним. Краще всього підібрати таку ж інтонацію, як у співрозмовника. Так само не перекрикуєте його, якщо у співрозмовника занадто гучний голос.

Третє, і це найголовніше – погляд. Погляд має бути упевненим і ви повинні дивитися в очі співрозмовника, але не як який-небудь маніяк, інакше співрозмовникові буде не комфортно. Погляд має бути магнітним, тобто притягувати. Краще спробувати виробити цей погляд перед дзеркалом. 10-15 хвилин в день буде досить. Так само ви можете узяти звичайний, білий аркуш паперу і намалювати в середині невелику чорну точку діаметром 2-2,5 см, і дивитися в цю точку не моргаючи. Краще робити це при денному світлі і спочатку не більше 3-х хвилин, потім час можна збільшувати. Коли вам здасться, що ви навчилися виробляти магнітний погляд, то можете спробувати потренуватися загіпнотизувати якого-небудь знайомого, звичайно з його дозволу. Якщо комусь стане погано – краще припинити.

Але навіщо ж треба дивитися в очі? Коли ви дивитеся в очі людині, їй важко міркувати, тому і говорять, що очі – дзеркало душі. Так за допомогою погляду, можна ввести співрозмовника в гіпноз, і якщо вийде іноді навіть і прочитати його думки! Але це дано не усім.

Знайте, що гіпноз – ця зброя якою потрібно уміти користуватися. Деякі шахраї і кишенькові злодії уміють гіпнотизувати і це дуже небезпечно! Якщо хтось дивиться вам в очі і намагається вас загіпнотизувати, то створіть уявний бар’єр і вселяйте собі, що у нього або у неї нічого не вийде. У будь-якому разі намагайтеся уникати гіпнотизуючого погляду, для цього не дивитеся в очі гіпнотизера. Бажано уникати таких людей особливо в автобусах метро і інших громадських місцях.

Думаю, ви отримали відповідь на питання: чи “Можна і як загіпнотизувати людину поглядом”?. Як видно – це зовсім не складно і навчитися може практично будь-яка людина, якщо у нього є бажання. Але повторюся, ні в якому разі не використайте ці навички в злочинних цілях.

P.S. Гипноз используется и в благих целях – например восстановления воспоминание человека, о тех событиях, которые он не может вспомнить. Также возможно с его помощью кодирование от алкоголизма цены на которое не сопоставимы с тем положительным эффектом, что вы в итоге получаете (избавившись от зависимости).