Любов рожевого кольору

«I kissed a girl…» – без натяку на будь-які комплекси виспівує епатажна Кеті Перрі своє зізнання мільйонній публіці. І це вже не шокує нас, не лякає, а навпаки – пристосовує нетрадиційне кохання до «домашніх умов». Цю пісню про лесбійські поцілунки любить сама Мадонна. А проти неї не попреш. Ви ніколи не думали, звідки в молодої Перрі виникла ідея оспівати поцілунки між дівчатами? От заспівала би вона про щасливе чи нещасливе традиційне кохання,про маму чи тата, про друга чи подружку, чи вдалося їй привернути стільки уваги і наробити такого шуму? Сумнівно. Світ треба дивувати. Байдуже як. Головне слово – вразити.

«Нетрадиційну» тематику нині активно експлуатують і літератори, і сценаристи. Це своєрідна мода. Дехто робить це вміло, дехто не дуже, але «лесбійські» книги чи фільми в останнє десятиріччя множаться космічними темпами. Деяким режисерам справді вдається змалювати естетичну картину, як, наприклад, у фільмі американського виробництва «Хлоя». Навіть така поважна письменниця, як Оксана Забужко (не побоюсь її назвати живим класиком сучасної української літератури) в оповіданні «Дівчатка» у деталях описує лесбійський досвід школярок.

Моду підхоплює юне покоління. Дорослі звинувачують молодих у розпусті, якій не відомі межі, але самі сіють зерна того морального занепаду. Як і відомі епатажні дорослі, підлітки хочуть виділитися з натовпу, прагнуть бути поміченими. Іноді на подібні експерименти штовхає цікавість, достатньо розігріта  алкоголем. Це може бути спосіб заповнити порожнечу в душі. Або банальне «нема чим зайнятися».  Додають азарту і розповіді друзів про свої незвичайні любовні подвиги та бажання відчути це «на власній шкірі».

Можливо, це вікове і проходить з часом і дорослішанням. Але це не корінь проблеми, не її психологічне пояснення, це навіть не сама проблема, її придумали більше, ніж вона існує. Це всього лиш данина моді на період, доки не придумають щось більш шокуюче. Бо так роблять швидкі солідні статки, згрібаючи з кишень невибагливого масового споживача гроші за фільми, музику чи книги. Я не вірю в масовий характер «нетрадиційних» почуттів. А ви?

Если ваш малыш просто обожает проводить время на улице, обязательно обратите внимание на детские коляски трости Geoby Goodbaby (Джеоби Гудбєйби).
 • viktor

  Треба ж…

  Всі неформальні течії, всі “будь іншим” та подібні речі придумали в цілях бізнесу. Розкрутили і продали. Це гроші, це влада над розумом молоді. Це реально круті речі. А жертви цих технологій, від хіпі до скінхедів – просто ляльки в чужому театрі і тільки.

  • Думаю, що всі ці течії чи культури не створюють спеціально. Людям простіше, коли вони себе класифікують чи відносять до якихось груп, а хтось більш розумний користується цим і робить різного роду продукти, щоб продавати тим групам.

   • я погоджуюсь з тим, що все це створюється штучно, ще колись ЦРУ хіпі створили штучно, розкрутили, придумали LCD, і вкорінили гасло “секс, наркотики і рок-н-рол”… і так все… це для того щоб такі недолугі суспільства як у нас зплюндрувати і пустити під укіс, молодь це основа, а замість того щоб пропагандувати спорт і здоровий спосіб життя, ми бачимо різних емо, готів і всяку чортівню нездорову, редбули, бьорни, “травку” і т.д…. а що буде далі?…

    а щодо гомосексуалізму, то це взагалі треба стріляти тих політиків, діячів, ЗМІ,які осмілюються цю тему захищати, відстоювати, ще може закони приймати на їх захист….
    це хвороба, психічна, яку треба лікувати!.. а така популяризація рожевих і голубих вводить це як норму, і часто дехто пробує це через цікавість нездорову… фе, абсурд… люди втрачають здоровий глузд