Любов рожевого кольору

«I kissed a girl…» – без натяку на будь-які комплекси виспівує епатажна Кеті Перрі своє зізнання мільйонній публіці. І це вже не шокує нас, не лякає, а навпаки – пристосовує нетрадиційне кохання до «домашніх умов». Цю пісню про лесбійські поцілунки любить сама Мадонна. А проти неї не попреш. Ви ніколи не думали, звідки в молодої Перрі виникла ідея оспівати поцілунки між дівчатами? От заспівала би вона про щасливе чи нещасливе традиційне кохання,про маму чи тата, про друга чи подружку, чи вдалося їй привернути стільки уваги і наробити такого шуму? Сумнівно. Світ треба дивувати. Байдуже як. Головне слово – вразити.

«Нетрадиційну» тематику нині активно експлуатують і літератори, і сценаристи. Це своєрідна мода. Дехто робить це вміло, дехто не дуже, але «лесбійські» книги чи фільми в останнє десятиріччя множаться космічними темпами. Деяким режисерам справді вдається змалювати естетичну картину, як, наприклад, у фільмі американського виробництва «Хлоя». Навіть така поважна письменниця, як Оксана Забужко (не побоюсь її назвати живим класиком сучасної української літератури) в оповіданні «Дівчатка» у деталях описує лесбійський досвід школярок.

Моду підхоплює юне покоління. Дорослі звинувачують молодих у розпусті, якій не відомі межі, але самі сіють зерна того морального занепаду. Як і відомі епатажні дорослі, підлітки хочуть виділитися з натовпу, прагнуть бути поміченими. Іноді на подібні експерименти штовхає цікавість, достатньо розігріта  алкоголем. Це може бути спосіб заповнити порожнечу в душі. Або банальне «нема чим зайнятися».  Додають азарту і розповіді друзів про свої незвичайні любовні подвиги та бажання відчути це «на власній шкірі».

Можливо, це вікове і проходить з часом і дорослішанням. Але це не корінь проблеми, не її психологічне пояснення, це навіть не сама проблема, її придумали більше, ніж вона існує. Це всього лиш данина моді на період, доки не придумають щось більш шокуюче. Бо так роблять швидкі солідні статки, згрібаючи з кишень невибагливого масового споживача гроші за фільми, музику чи книги. Я не вірю в масовий характер «нетрадиційних» почуттів. А ви?

Если ваш малыш просто обожает проводить время на улице, обязательно обратите внимание на детские коляски трости Geoby Goodbaby (Джеоби Гудбєйби).