Ляльки Paranoia Dolls

Ляльки Paranoia Dolls

Ці ляльки підкорили світ не так давно. І, ледве підкоривши його, зникли, залишивши свій слід тільки в приватних колекціях і на фотографіях. Про цю компанію йдуть запеклі суперечки. Одні говорять, що ляльок такого бренду зовсім не існувало – просто художники цієї компанії робили мэйк-ап для ляльок інших фірм (зокрема, Dream of Doll), інші – що ці ляльки і ляльки Dream of Doll – одне і те ж (насправді, вони дуже і дуже схожі).

Треті стверджують, що не існувало ніякої компанії зовсім, а була одна жінка Kai Hara, яка створювала цих чарівних ляльок, сама їх фотографувала і сама ж мала велику колекцію, а пізніше, завалена величезною кількістю замовлень, зникла зі свого сайту paranoiadoll.com, де і до цього дня висить життєствердний напис “come soon”. І триває цей “come soon” ось вже декілька років. Проте прихильники цих ляльок не сумують і чекають, коли ж сайт запрацює і самі ляльки з’являться в продажу.

Йдеться, як вже стало зрозуміле з назви сайту, про Paranoia Dolls. Вони зроблені з фарфороподобного пластика, тому їх шкіра така схожа на живу, у них великі лялькові очі, підведені темними смугами довгі вії, гнучке тіло. Гнучкість тіла досягається за допомогою шарнірів, розміщених не лише в колінних і ліктьових суглобах, але також в грудній клітці, кистях рук і стопах. Потому вони можуть приймати найприродніші пози.

Ці ляльки великі і розраховані на дорослу аудиторію: занадто у них живі обізнані очі, щоб можна було подарувати їх дітям. Їх зріст – від 70 до 90 см На сайті Dream of Doll про кожну ляльку є певні відомості, що включають зріст, обхват талії та інше. Цей сайт – єдина, мабуть, ниточка, яка зв’язує нас з цими ляльками, бо на цьому сайті ляльок можна замовити.

Одягнені вони в одяг, по складності крою цілком відповідає людському одягу, вони носять справжні прикраси і складне взуття. Іноді забуваєш, що це ляльки, здається – що вони живуть своїм  самостійним прекрасним життям.

P.S. Не менее интересной можно назвать серию кукол Arias, которые очень похожи на младенцев. Вы можете купить куклы Arias на сайте детского онлайн супермаркета moda-detkam.ru. Кроме кукол есть много других товаров для детей.