Львівські спудеї утворять напис «Нам 350»

Вже завтра 10 жовтня розпочнеться святкування 350-річчя Львівського національного університету імені
Івана Франка. Відкриють його Міжнародною конференцією „Львівський національний університет імені Івана Франка: історія, виклики сучасності, візія майбутнього”.

На конференції розкажуть про усі визначні періоди університетської діяльності.
Першим у рамках урочистостей доповідатиме ректор ЛНУ ім. І. Франка професор Іван Вакарчук. Він розкаже про значення Університету для України і Європи, а також про можливі шляхи поступу.

Очікується, що різні етапи життя Університету на конференції висвітлять професор славістики та директор Славістичного інституту Віденського Університету, доктор Алоїс Вольдан, завідуючий кафедрою філософії науки Варшавського університету, професор Яцек Ядацький, скандинавський антрополог, професор соціології та соціальної роботи в університеті Ставанґера, запрошений професор Університету імені Т. Масарика в Брно (Чехія) і Лундського університету (Швеція) Ганс-Йорґен Валлін-Вейє і директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь.

На честь святкування 350-річчя від часу заснування Львівського університету 10 жовтня 2011 року о 13.30 на площі перед пам’ятником Іванові Франкові студенти Університету проведуть флеш-моб. Близько 150 студентів утворять годинник, який символічно відрахує три з половиною століття одного з найдавніших університетів України. Годинник трансформуватиметься в різноманітні символічні фігури, зокрема й у напис «Нам 350». Акція триватиме близько 20 хвилин.

Ініціюють акцію Студентський уряд та Профком студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Цікаво, що у рамках святкування 350-річчя від часу заснування Львівського університету пам’ятник Іванові Франкові одягнуть у мантію.

Церемонія розпочнеться 11 жовтня 2011 року о 8.30 на площі перед пам’ятником за участю представників студентських організацій Університету.

За повідомленням прес-центру ЛНУ ім. І. Франка

P.S. На сайте Bestchange найдете лучшие курсы электронных платежных систем, например W1 – WMR если вдруг вам понадобились пополнить рублевый кошелек Webmoney.

Народилась неважливо коли, але жаль, що не восени. Люблю жовте листя, мокрі лавки, львівську бруківку і червоні доріжки на сходах. Люблю життя, і чекаю на взаємність. Не вірю в гороскопи, не вірю в долю, вірю в себе.