Львівська Модель ООН 2016 року

Львівська Модель ООН

22-24 квітня 2016 року у Львові на базі Українського Католицького Університету відбудеться Львівська Моделі ООН. Темою проведення стануть сталий розвиток і його цілі. Головним організатором є громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив».

Львівська Модель ООН – це нагода відшліфувати ораторські навички, отримати досвід справжніх дебатів, приміряти роль світових лідерів та зрозуміти як працює найбільша світова політична організація. Моделюючи діяльність ООН, учасники у якості делегатів дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення завдяки механізмам ООН.

Під час ЛМ ООН 2016 учасники програми будуть імітувати роботу ООН на прикладі таких організацій: Рада безпеки ООН, Рада ООН з прав людини, Економічна та Соціальна Рада, а також спеціальна агенція Всесвітньої туристичної організації.

До участі у Львівській Моделі ми запрошуємо всіх зацікавлених учнів старших класів, студентів, аспірантів, випускників вищих навчальних закладів.

Освіта є найважливішим завданням нашої моделі, тому кожен буде здобувати нові знання неформальним шляхом, за допомогою тімбілдингів і семінарів.

Заняття та лекції проходитимуть в аудиторіях Українського Католицького Університету. Робоча мова – українська.

Львівська Модель ООН

Для участі в Моделі ООН слід заповнити аплікаційну форму учасника та провести оплату. Кінцевий термін подачі заявок – 20 березня. Кількість місць обмежена до 90 делегатів.

 Львівська Модель ООН

Модель ООН – освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а 2009 року вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

Вже більше 50-ти років MUN дає можливість студентам з всього світу брати участь в глобальних проектах і переговорах шляхом імітацій конференцій Організації Об’єднаних Націй.

Модель заохочує молодих людей взяти на себе роль світових лідерів, імітує дипломатії багатьох галузей міжнародних відносин.

MUN спрямована на розвиток і поширення навичок, необхідних для всіх областей дослідження та зайнятості, включаючи: сильне лідерство, ініціативу і досвід публічних виступів; переговори, посередництво і консенсусу; і здатність формувати відносини швидко з людьми альтернативних думок і точок зору.

Ми відкриті до налагодження нового партнерства.