Львів закликає у темряву

Львів

Уже декілька днів у Львові функціонує креатив-клуб “Ресторан у темряві”.  У цьому закладі ви маєте унікальну можливість відчути смак запропонованих  страв у цілковитій темряві, а також весело провести час з друзями, бавлячись в ігри чи розв’язуючи головоломки.

Львів

Ідея виникнення такого креатив-клубу не є абсолютно новою, адже у Європі давно вже практикують такого роду заклади. Але львівський “Ресторан у темряві” має свої особливості, які роблять цей заклад особливим.

По-перше, у цьому ресторані всі офіціанти та провідники є незрячими людьми. Оскільки в нашій країні людям з будь-якими вадами, на жаль, важко знайти роботу, то в цьому закладі персонал набирали без жодних упереджень. Тому кожен клієнт, який заходить у креатив-клуб має можливість провести декілька годин у темряві, довіривши себе працівникам закладу.

Найцікавішою фішкою “Ресторану у темряві” є меню. “Меню у нас закрите. Ви можете обрати будь-який сет: м’ясний, рибний чи овочевий і наш шеф-повар щось приготує”, – пояснює адміністратор. Працівники ресторану кажуть, що самі не знають, яку страву приготує цей особливий шеф-повар. Тому, після того як ви вибрали сет, вас обов’язково спитають, що з їжі чи напоїв ви не вживаєте.

Обслуговування у креатив-клубі “Ресторан у темряві” є швидким і цікавим. Офіціанти акуратно сервірують стіл, кладуть біля вас прибори, хоча більшість людей у темряві переважно куштують страви руками. Якщо ви хочете вийти або вас щось турбує, достатньо лише підняти руку і до вас зразу підійде хтось із персоналу.

Незважаючи на те, що цей заклад щойно відкрився, він вже починає користуватися популярністю серед жителів міста. Працівники креатив-клубу поділилися своїми ідеями щодо вдосконалення “Ресторану у темряві” та різних нововведень. Тому цілком можливо, що цей заклад стане на одну сходинку з такими креативними закладами як “Три Мітли”, “Дім Легенд”, “Під Золотою Розою” та іншими.

Фото: Чучко Олександра

Автор: Родак Катерина