Львів закликає у темряву

Львів

Уже декілька днів у Львові функціонує креатив-клуб “Ресторан у темряві”.  У цьому закладі ви маєте унікальну можливість відчути смак запропонованих  страв у цілковитій темряві, а також весело провести час з друзями, бавлячись в ігри чи розв’язуючи головоломки.

Львів

Ідея виникнення такого креатив-клубу не є абсолютно новою, адже у Європі давно вже практикують такого роду заклади. Але львівський “Ресторан у темряві” має свої особливості, які роблять цей заклад особливим.

По-перше, у цьому ресторані всі офіціанти та провідники є незрячими людьми. Оскільки в нашій країні людям з будь-якими вадами, на жаль, важко знайти роботу, то в цьому закладі персонал набирали без жодних упереджень. Тому кожен клієнт, який заходить у креатив-клуб має можливість провести декілька годин у темряві, довіривши себе працівникам закладу.

Найцікавішою фішкою “Ресторану у темряві” є меню. “Меню у нас закрите. Ви можете обрати будь-який сет: м’ясний, рибний чи овочевий і наш шеф-повар щось приготує”, – пояснює адміністратор. Працівники ресторану кажуть, що самі не знають, яку страву приготує цей особливий шеф-повар. Тому, після того як ви вибрали сет, вас обов’язково спитають, що з їжі чи напоїв ви не вживаєте.

Обслуговування у креатив-клубі “Ресторан у темряві” є швидким і цікавим. Офіціанти акуратно сервірують стіл, кладуть біля вас прибори, хоча більшість людей у темряві переважно куштують страви руками. Якщо ви хочете вийти або вас щось турбує, достатньо лише підняти руку і до вас зразу підійде хтось із персоналу.

Незважаючи на те, що цей заклад щойно відкрився, він вже починає користуватися популярністю серед жителів міста. Працівники креатив-клубу поділилися своїми ідеями щодо вдосконалення “Ресторану у темряві” та різних нововведень. Тому цілком можливо, що цей заклад стане на одну сходинку з такими креативними закладами як “Три Мітли”, “Дім Легенд”, “Під Золотою Розою” та іншими.

Фото: Чучко Олександра

Автор: Родак Катерина

 • Литвиненко Катя

  Наконец и Львов может похвастаться таким заведением! В Европе в ресторан “В темноте” столик нужно за месяц бронировать. Хорошо,что у нас пока не все знают за это место- нужно скорее посетить,т.к. потом не пробъешься. Те ,кто уже был восхищены концепцией,обслуживанием,развлечениями и в восторге от пищи.Вкусовые ощущения раскрываются по-другому, поскольку глаза не видят- мозгу и рецепторам приходится усиленно работать, что создает совершенно новое восприятие еды. Спасибо идейщикам!

 • Катя

  Адреса : Дорошенка,17 за чорною завісою )))
  тут інфо http://vk.com/clubinthedark

  Там дуже круто! Для пар – найромантичніше і інтимне місце, для шумноі компаніі- незабутньо. Там 3 різні зали ,різні емоціі, багато розваг. Ми навіть дитячу пірамідку не змогли скласти, але гарно намалювали наосліп))))

 • петро

  ресторан вартий уваги)такого ще ныколи не выдчував, страшно звичайно н початку, але потім все дуже весело, звуки там прикольні ,реально сподобалось малювати.Тепер малюнок в мене на шафі висить…

 • орест

  Да Львов может удивить, и раньше было что тут посмотреть, а теперь даже и не посмотретьа ощутить что ли, прочувствовать можно.А Дорошенка это в центре?

 • павло

  цікаво, придумають же, але треба буде зайти якось.