Lviv Fashion Week осінь/зима 2014

Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week7-11 травня у Львові пройшов ХІІІ-й Lviv Fashion Week. Вперше основною локацією став Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, де проходили покази основного розкладу 10-11 травня. Покази, презентації та проекти 7-9 травня відбувалися на різних майданчиках у центрі Львова: у дворику «Львівської копальні кави», готелі «Асторія», Державному природознавчому музеї.

Львівський тиждень моди розпочався 7 травня показом колекції коктейльних та вечірніх суконь OLENA DATS’ у ресторані Mon Chef в Astoria hotel Lviv. У розкладі переважають українські дизайнери Ivanna Yukhymchuk (Луцьк), LIDIYA YANITSKA (Тернопіль), GOLDA VYNOGRADSKAYA (Київ), Тетяна Каліта та інші.

Благодійним став показ українського дизайнера ELENA GOLETS, постійної учасниці Ukrainian Fashion Week: кошти з продажу запрошень будуть спрямовані на підтримку транспортної програми Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», в якому займаються діти з ДЦП, аутизмом та комплексними порушеннями розумового і фізичного розвитку.