Лов карася (для рибалок початківців)

Лов карася

Лов карасяНапевно, не зустрінеш рибалку, який не розпочинав свій шлях з лову такої чудової риби як карась. Карась риба не вередлива, тому мешкає в усіх сільських і заміських ставках. Період великої активності приходить на літні місяці. Карась єдина риба, яка виробляє ікру усе літо. Саме цим пояснюється факт, сьогодні клює, завтра ні.

Снасть для лову карася потрібна звичайна поплавцева. Вибір поплавця залежить від особистих пристрастей самого рибалки, щось радити в цій ситуації було б безглуздо. Вудилище використовуємо 4-5 метрове з кільцями або без, кому як зручно. Місце для лову карася необхідно приготувати заздалегідь. Сьогодні підгодували, а завтра у бій. До речі можемо порадити вам магазин для рибалки початківця.

Іноді маленьких рибок розміром в півдолоні вдається упіймати мало не відро, а як все-таки приємно, адже риболовля динамічна знаходимося постійно в русі. Щоб риболовля була дуже успішна, необхідно правильно замісити підгодівлю і вибрати хорошу насадку, такі дрібниці допоможуть завжди залишатися з рибою за будь-якої погоди.

Насадка. Ні для кого не секрет, що звичайний карась віддає перевагу гнойовому черв’якові. Черв’яка можна накопати самостійно, або купити в магазині, кому як зручно. Карась добре ловиться на хліб, особливо на чорний м’якиш. У хліб для кращої уловистости можна додати краплі анісової олії, які викликають хороший апетит у карася. Дуже добре карась ловиться на мотиля, краще використати мотиля, який націдили на місці лову. Річ у тому, що риба звикає до запаху і смаку свого житла.

Місця лову. Карась любить мешкати у водоймах з нерівномірним рельєфом. Глибина водойм карасів рідко перевищує два три метри в основному це маленькі ставки береги, яких давно поросли очеретом і іншою водною рослинністю. Карась любить мешкати в траві, тут він знаходить собі їжу і захищається від хижаків, звичайно якщо вони є. Часто карасі мешкають в кар’єрного типу водоймах.

Місце для лову карася повинне відповідати перевагам рибалки, якщо у вас є великий комплект снастей, то і місце повинне мати великий розмір. За день до риболовлі підготувати місще, де потім встановлюватимуться вудки. Підгодовувати краще маленькими порціями. Момент докорма виникає у тому разі, коли ви відчуваєте, що риба починає втрачати свою активність. У підгодівлю додається обов’язково маленька частина від насадки. Якщо ми ловимо на черв’яка, то його треба додати в підгодівлю.