Що таке лотерея?

лотерея

Дуже цікаво, що на гроші, котрі були зароблені Китаєм з доходів від лотереї, була побудована Велика Китайська Стіна. Відомо, що в Китаї почали грати у лотерею майже 3000 років тому. До нашого часу навіть дійшли правила гри у стародавню лотерею, котрі були записані у книзі змін під назвою «І-цзин».

У середньовіччя люди також грали у різновид лотереї. Правила гри були дуже прості – треба було вгадати цілих п’ять чисел з 90 можливих. Причому ставку на всі п’ять номерів держава не приймала, адже виграш був би таким, що країна не змогла б виплатити виграш. А ось за виграш у чотири номери складав тоді 60000-кратну суму від ставки, виграш за три номери складав тоді 4800-кратну суму, виграш за два номери складав 240-кратну суму, а виграш за один номер всього від повернення грошей до 14-кратного виграшу. І коли ти вигаєш такі гроші, то можешь здобити майже все, що заманеться – найти інтернет огогошення накшталт в украине купить мотоцикл або навіть придбати новеньке авто – все заради справдження мрій.

Цікаво, що в Росії цариці Катерині ІІ запропонували провести всенародну лотерею. Проте Катерина ІІ відповіла, що Росія не настільки бідна країна, щоб так відверто дурити простий народ. Проте в Росії все ж таки проводилися невеликі тиражі різноманітних лотерей.

Під час правління радянської влади у 1929 році відбулася перша лотерея, котра була направлена на боротьбу з алкоголізмом. Це була безпрограшна книжкова лотерея.