Як вибрати ліжечко для малюка?

ліжечко для малюка

Перше питання, на яке ми відповідатимемо це питання про те, з якого матеріалу зроблено ліжечко для малюка. Кращою з точки зору гігієни є металева конструкція. Тому що звичайні дерев’яні ліжечка, на жаль, покриті лаком. А він може бути токсичним для дитини, особливо нітроцелюлоза, що вважається небезпечною навіть для організму дорослої людини. Тому в медичних установах зазвичай  використовують  тільки металеві ліжечка, які легко дезинфікувати і в них не заводяться комахи.

Друге, на що необхідно звернути увагу – це можливість провітрювання. Для цього необхідно вибирати ліжечко без суцільних металевих листів. Тобто воно має бути зроблена виключно з рейок. Далі необхідно звернути увагу на матрац. Він ні в якому разі не повинен складатися з поролону, який вбирає вологу і сприяє розвитку різних мікроорганізмів, кліщів, грибів і іншої шкідливої для дитини мікрофлори. Таким чином, слід вибирати пружинні матраци із спеціальним наповнювачем або вироби з кокосової стружки. Ну і, звичайно ж, в ліжечку у дитини має бути завжди чиста гіпоалергенна білизна, яку треба замінювати щодня.

Ще одним важливим аспектом, на який обов’язково треба звернути увагу являється висота бічних поверхонь. Вона повинна відповідати зростанню дитини, для того, щоб не було можливості перегнутися і випасти з ліжечка. Замки для опускання стінок треба вибирати особливо уважно, тому що дитина може рухатися і також випадати через їх ненадійність.

Зверніть увагу на будь-які фіксатори, присутні в конструкції ліжка, щоб вони не викликали травм пальців або інших ушкоджень у Вашої дитини.  Нехай меблі міняються разом з малюком.

P.S. Сейчас очень многие магазины имеют онлайновую версию, где вы можете зайти на сайт и оценить цены, например вот этот детский магазин в москве позволяет заказать разные товары для малышей – от кроваток до других полезных вещей.