Літо без відпочинку

sm_users_img-225984 З запланованою та перенесеною декілька разів поїздкою не склалось. Я мала три спроби відпочити на морі цього літа,  але усі вони по якимось причинам були невдалі: чи то проблеми на роботі, чи то незбіг графиків з друзями, або фінанси, які наче америнкаські  гірки різко змінюють свою кількість.  Спочатку дико дратувалась з цього приводу, але врешті прийшла до думки, що  три місяці спеки у місті можно провести по-різному. Головне – правильно підійти до ситуації.  

Найбільше, що я обожнюю – це шопінг. Оскільки треба якось заліковувати душевні рани, на це літо моє тринкання грошей у торгових центрах мало своє логічне виправдання.  Нью лук повинен стилити червоний килим перед нашим з Леркою приходом.

До вересня у місті літня перерва у театральних та концертних гастролях, культурний відпочинок в цоьму напрямку  одразу можно відкинути.  Але активізація руху у парках дуже нагадує літні вечори азова. Літні кафе на кожному кроці, охолоджуючі повітря фонтани, музика та класичний мохіто дуже рослабляє. Для таких же безнадійних трудоголіків у тій же парковій зоні є  авкапарк з відкритими басейнами, як чудова альтернатива для невиіздних)

Через декілька днів осінь. Я тяжко переношу сезонні переходи. Відчуття втрачених можливостей і линності чогось дуже важливого  переслідують. Вчора розмовляла про це з однією людиною, і мене запевнили, що осінь чудова пора. А альтернатива знайдеться завжди, якщо ти хочеш зустрітися з людиною, дощ та осінній холод цьому не завадять.  Як знати.

И  наостанок, особливий висновок: все, що не робиться – тільки на краще .  Моє трудоголічне літо 2013 дало щось важливіше, ніж тиждень на чорному.  Тому вище ніс.

55