Літературний конкурс від головного молодіжного журналу “Palindrome”


Все ж таки розпочну з того, що розкажу про сам журнал “Palindrome” – www.palindrome.com.ua Зазначу, що раніше ми (MOLDOI.IN.UA) не надавали підтримки російськомовни проектам (ніякої мовної дискримінації з нашого боку). Але згадаймо, що Харків розмовляє російською і так історично склалось. Так, ближче до справи. Я отримую листа від Влада Павлова – засновник журналу “Palindrome”. Низький уклін редакції, бо вони зайшли набагато далі, ніж ми. Журнал виходить щомісячно в друкованому форматі і поширюється абсолютно безкоштовно! Все створююється на ініціативі для молоді Харкова та всієї країни загалом уже протягом року. Не буду відкривати всі карти одразу, бо далі буде! Скажу тільки, що ми розпочинаємо тісну співпрацю з головним молодіжним журналом “Palindrome”

Літературний конкурс від Головного молодіжного журналу “Palindrome”

Якщо у тебе талант або просто величезне бажання бути поетом або письменником, тоді це персонально для тебе. Головний молодіжний журналу “Palindrome” проводить літературний конкурс, тема якого смішна, курйозна історія з життя чи з твоєї фантазії.

Твоє завдання: викласти свої думки на папері і вислати до 1 серпня, тільки дивись не запізнись! Ти не обмежений в тематиці і формі викладу, головне, щоб це було смішно і мало хоч якийсь сенс.

Єдина умова: ніякої нецензурної лайки і порнографії, тільки позитив.

Технічні вимоги: Роботи можна подавати як російською так і українською мовою; txt; doc – форматі. Обсяг не більше 6000 знаків з пробілами (можна менше). Розмір шрифту 14.

За підсумками відбору буде опубліковано збірку Ваших історій!
Кожен, чиє творіння буде надруковано у збірнику, який вийде в світ у вересні 2010 року, отримає його в подарунок!

Імена переможців будуть опубліковані 5 серпня 2010 на сайті www.palindrome.com.ua

Свої роботи надсилайте на e-mail: er@palindrome.com.ua з позначкою КОНКУРС!
Велике прохання: підписуйте роботи та вказуйте свої контакти!

Бажаємо всім успіху!

Керівник проекту: Дядик Анастасія http://vkontakte.ru/id16235792

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.