Літературно-мистецький конкурс

В Художньо-меморіальному музеї Івана Труша, що є відділом Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, відбувається дитячо-юнацький літературно-мистецький конкурс “Іван Труш в поезії та прозі”. Щоб взяти в ньому участь необхідно відвідати музей-садибу художника, де можна відчути ауру, що надихала митця до праці, і в літературній формі викласти свої враження про життя та творчість видатного майстра.

До конкурсу запрошуються учні та студенти навчальних закладів усіх рівнів акредитації, які за віковими категоріями поділятимуться на три номінації:

І номінація – учні 1-5 класів середніх загальноосвітніх шкіл;
ІІ номінація – 6-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл;
ІІІ номінація – студенти училищ, коледжів, технікумів та вищих навчальних закладів.

Почесним журі виступає Львівська організація Національної спілки письменників України. Голова журі – голова Спілки, відмінник народної освіти України, доцент кафедри українознавства Української академії друкарства Марія Якубовська.

Умови конкурсу:
Відвідати Художньо-меморіальний музей Івана Труша /м. Львів, вул. І. Труша, 28 (кінцева зупинка трамваю №2 по вул. Коновальця)
Написати літературний твір українською мовою (поетичний чи прозовий), обсягом 1-2 сторінки (формат А4).

Учасників просимо обов’язково подати дані про себе: П.І.Б., вік, навчальний заклад, клас/курс та контактний телефон!
Твори приймаються до 1 травня 2010 року. Результати будуть оголошені 17 травня в приміщенні ХММ Івана Труша. У кожній номінації передбачено три призові місця, згідно з якими переможці нагороджуються грошовими преміями, подарунками та грамотами. Кращі роботи будуть надруковані на шпальтах львівських часописів.

Твори надсилати на поштову адресу:
Художньо-меморіальний музей Івана Труша
вул. І. Труша, 28
м. Львів, 79057

або на електронну скриньку:
Trush-museum@ukr.net

Телефони для довідок:
тел.:(032) 237 04 63
тел. моб.:(099) 26 91 222

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.