Літаюча ваза для квітів

Літаюча ваза

Літаюча вазаКитайський дизайнер Мін Сеок Сонг представив світові своє нове творіння – нову вазу для квітів у формі м’яча під назвою Vase Ball. Головною інновацією свого творіння китайський дизайнер називає – спробу налагодити спілкування між людиною і рослиною.

Так, слід відмітити, що ваза складається зі скляної кулі на дні якої лежить магніт, а також підставки, котра також вироблена із магніту. Коли ваза повністю заповнена водою, вона щільно прилягає до підставки завдяки силі тяжіння. Проте коли вода поступово випаровується і її стає менше, вступають в силу магнітні сили. Досить цікава задумка вийшла, доречі можливо вам також сподобається майстер клас як зробити квітку з паперу – техніка Tea bag folding.

Так як підставка і магніт у вазі мають однакові полюси, то вони починають відштовхуватись. І як результат ваза починає підніматися над підставкою у повітря. Таким чином квітка сигналізує, що у неї закінчується вода. Дуже оригінальне і просте рішення проблеми, коли забувають вчасно полити квіти.