А ви хочете літати з комфортом?

літати

літати Не хочете під час свого наступного польоту сидіти на цьому жахливому місці посередині ряду? Зараз деякі авіакомпанії дозволяють клієнтам за певну плату резервувати певні місця в проході або біля виходу. Те ж саме може статися і з набором звичайних, раніше безкоштовних послуг таких як, перевірка багажу, прохання принести содову або кави.

Якби не бурхливий різноманітність цін, покупка авіаквитка була зовсім простою справою. Зараз клієнтам надається більше варіантів і відповідно більше різних внесків. Це тенденція, яка все знаходить все більше поширення, оскільки авіакомпанії оговтуються від загальногалузевих втрат. Ви можете називати це продажем «бажаних» квитків на авіалайнери.

Однак поява внесків – не зовсім нове явище. Європейський перевізник Ryan Air давно стягував плату за кожну перевірену сумку, а зараз навіть запровадив мито за обробку кредитних карт. На сьогоднішній день все більше американських авіакомпаній починають вводити різні внески. Авіакомпанія Spirit недавно оголосила, що з 20 червня почне стягувати плату в розмірі 10 $ за кожну перевірену сумку і 5 $ в разі якщо платіж здійснюється через електронні системи. Третя сумка і кожна наступна буде коштувати вам $ 100. За кожен стаканчик коли ви будете платити $ 1.

Навіть авіакомпанія Southwest, довгий час вважається вигідною для мандрівників, що прагнуть укластися в певну суму, заявила, що збирається ввести додаткові внески, але ще не оголосила свій офіційний план. Роберт Манн, президент компанії RW Mann & Company, що займається консалтингом і аналізом функціонування авіакомпаній, заявив, що початок цьому поклала трагедія 11 вересня, після якої авіаперевізники відмовилися від надання їжі на борту лайнера з міркувань безпеки, але в наслідку це перетворилося в появу платних послуг.