Ліс

Ліс

ЛісЛегкий вітерець віє крізь гучні дерева, нагадуючи про те що сонце незабаром зовсім зникне за горизонтом, і його промені  сховають денне світло яке дарувало тепло. Настала ніч. Птиці доспівавши свої пісні, зробили нічну тишу, що дозволяє почути ворушіння трави та листви та деревах. Ось з’являються  на темному небосхилі сяючі зорі. Які начебто підкоряючись місячному сяйву розташувалися по всьому нічному небу.

Місяць поважно  грає відблисками на нічному пейзажі, утворюючи  свою виставу світла. Тисячі комах в’ються біля яскравих місячних променів, нібито хочуть їх зловити. Біля болота прокинулися жаби, їхню розмову чутно дуже дуже  далеко. Місячне сяйво ,своїми чарівними відблисками перетворило болото , на прекрасне озеро. Де вода  з лякаючим спокоєм,  робить камінці на дні болота , все гладкішими та гладкішими. Комиш  колихається від вологого вітру, що йде від води, забувши про те що скоро настане ранок, та знов він буде служити комахам як маленький аеродром.

Зорі поступово втрачають свою яскравість, та починають зливатися з небом, до тих пір доки їх зовсім не стане помітно. Місяць начеб то втративши своїх діточок, сумно почав рухатися, забираючи з собою чарівне місячне сяйво, до горизонту у пошуках своїх крихіток.  Як  солдати у караулі сонце зміняє місяць на небесній площі. не квапившись сонце займає свій трон на небі, розпрямляє свої  промені, та починає пробуджувати ліс від нічного сну.

Першими звичайно прокинулись птахи, які  повинні  розповісти всьому лісу про новий ранок. Їхні пісні лунають по всьому лісу , пробуджуючи інших тварин та комах.  Повилазили з норок кроти щоб вмитися ранковою росою, яка осіла на лісній траві. Начеб то після дощу увесь ліс покритий краплинами кришталево прозорої роси, яка дає лісу освіжаючу бадьористь ранку.

Ну ось розпочався день, тварини почали займатися своїми старими справами. Білочка продовжує готувати запаси на зиму, дятел будує нове житло у старовинному дубі, а видміть вже в котрий раз намагається скуштувати бджолиного меду, але не вдається. Життя у лісі йде своїм живим ходом, доки на зміну сонцю знов не прийде місяць, і почне ця все спочатку.

P.S. Если вы любите своих питомцев, то нужно хорошо о них заботиться. Специальный интернет магазин зоотоваров поможет легко и быстро подобрать для них корм, а также заказать его с доставкой на дом.