Лінь – запорука власного фіаско

лень

леньЯк часто ми жаліємося на те який світ не справедливий? Які люди жорстокі, злі? Запитуємо себе, чому саме я, і таке інше. А давайте розберемося чому у вашого товариша є робота, машина, дівчина. Він нівчому собі не відмовляє, відпочиває у Європі два рази на рік, при цьому всьому, у нього скромна посада – менеджер по зв’язкам з громадськістю і немає багатих батьків. А ви такий талановитий та на роботі вас не оцінили і ви кинули її.

Ви живете разом із дівчиною, яка ледь, ледь зводить кінці з кінцями, працюючи на роботі яка зовсім її не влаштовує. Ви наполегливо шукаєте роботу, та знайти нічого не можете. Чи не хочете? Вся проблема в тому, що лінь опанувала вас, а не навпаки. Ви дійсно намагаєтеся, але насправді, роботи немає, бо ви її не прагнете.

Що ж робити?  Перше, визнати, що ви в «полоні» власної ліні.

Друге, перестаньте себе жаліти та переоцінювати. Знаєте як про таких говорять «якщо ти такий розумний то чому ти такий бідний»?

І третє, працювати. Знаходьте в інтернеті вакансії по запиту наприклад работа для студентов в Донецке підставивши у фразу свое місто та відсилайте резюме. Байдуже, що ви аж 5 років вчилися на фінансиста, а працюєте в магазині техніки консультантом. Вам слід попробувати, заробляти власні гроші, набратися досвіду будь якого і не боятися. Все інше залежить тільки від вас. В магазині теж є відділ фінансів і хто знає, що чекає вас попереду, головне пам’ятати, що те ким ми є вирішуємо тільки ми.