Легко і просто – англійською

Англійська

Англійська«Англійська?.. та кому вона потрібна!» – казали ми в дитинстві у відповідь на докори батьків. Та як виявилось, світ величезний і не обмежується лише домом, де всі говорять зрозумілою мовою. Згодом ми починаємо прагнути чогось більшого, ніж робота на рівні свого міста чи навіть своєї країни. Хочеться пізнавати світ, а для того, щоб це зробити, потрібно лиш одне – знати що, де і як говорити…англійською.

Англійська давно стала універсальною мовою спілкування людей з різних країн. Мова неважка у вивченні, і, що основне – доступна для кожного. Мабуть, немає такого куточка, де б ще не звучала англійська мова. Ось чому, прагнучи поглибити знання українців, найбільша міжнародна молодіжна організація « AEISEC» уже вкотре запроваджує проект Language School, спрямований не лише на вивчення розмовної англійської мови, а також на широке культурне збагачення та спілкування з людьми з усіх куточків світу! Скажемо «Ні!» нудній граматиці і «Так!» веселим та пізнавальним розмовам із друзями-іноземцями!

Окрім того, спираючись на багаторічний досвід, ми знаємо, що англійська краще вивчається в так званому «мовному середовищі», тому ми пропонуємо вам це середовище прямо у вас дома! Станьте приймаючою сім’єю для іноземця і отримайте можливість відвідувати Language School безкоштовно! А також, якщо ти приведеш з собою друга на заняття, для вас обох заняття коштуватимуть 300 грн. Якщо ж ти приведеш чотирьох друзів, то також зможеш відвідувати “Мовну школу” безкоштовно! А твої 4 друга отримають ціну у 300 грн!

Базова ціна – 350 грн.

Курс триває півтора місяця, з 13 січня по 28 лютого.

Більше інформації та можливість зареєструватись за посиланням: http://lviv.aiesec.ua/uk/LS

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 124 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають, як змінювати світ на краще.