Легкі наркотики to be or not to be

Питання легалізації легких наркотиків поставало напевне у будь-якій більш-менш розвинутій країні. Тому черга рано чи пізно дійде до України.

Для початку потрібно напевне розібратися у значенні самого терміну:
НАРКОТИК – речовина (від грец. narkуtikуs означає «оніміння»), що діє на людську психіку, яка притупляє біль {і|або} приносить насолоду наркоспоживачеві.

Звичайно можна привести і більш специфічне визначення:
Наркотик – будь-яка речовина, здатна викликати залежність, незалежно від того, дає вона з фармакологічної точки зору наркотичний ефект чи ні.

Наркотики можна поділити на дві великі групи:
Природні – алкоголь, тютюн, чай, кава, опій, листя коки, кат, галюциногенні гриби, кактуси і т.п.
Синтетичні – метадон, фентаніл, промедол, амфетаміни, галюциногени (ЛСД), барбітурати, транквілізатори.

Це все просто сухі факти та наука, тому спробуємо розібрати усе на прикладі легкого наркотику – маріхуани, яка подекуди є легальною.

Проти

– Наркотичні речовини негативно позначаються на нашому здоров’ї, але не більше ніж звичний нам алкоголь чи сигарети. Щодо шкідливості, то скажу вам наступне – не дихайте, бо при згоранні кисню в вашому організмі, утворюються вільні радикали, що бомбардують клітини, і поступово вас вбивають.
– Наркотики викликають залежність – залежність (принаймні від легких наркотиків) є психологічною, тобто кожна людина здатна сама її перебороти (якщо тільки захоче!)
– Легальні наркотики стануть доступними – куди вже доступніше? Зайдіть у будь-який клуб, де Вам звичайно на прямо при вході нічого не запропонують, але ні для кого не секрет, що хто шукає – той завжди знаходить.

За

– Спробуйте уявити світ без наркотиків, але у вас це навряд вийде. Біля половини комфортних» винаходів сьогодення були зроблені під кайфом, а про літературу я взагалі мовчу, ще древні греки розуміли що під дією сп’яніння(будь-якого) твориться легше, тому й бог Діонісій був одночасно покровителем як алкоголю так і поетів. Чого один Булгаков вартує, який свого «Майстра і Маргариту» написав, коли інтенсивно вживав спирт і опіум. Та й серед ваших улюблених гуртів та музикантів точно знайдуться наркоспоживачі.
– Легалізація тієї ж марихуани принесе непоганий дохід в бюджет країни – поки ж ці гроші проходять мимо…
– Якщо алкоголь (який є до-речі депресантом) і марихуана (є антидепресантом – наук. факт) однаково вбивають наше з вами здоров’я, однаково викликають залежність, то чому алкоголь дозволений, а трава заборонена?

Нікому не нав’язую свою думку, ні в якому разі не стверджую що наркотики це 100% добро чи зло та й сам не не вживаю жодних «наркотиків» крім кальяну, сексу, алкоголю, Інтернету і кави=)

Та й не такий шкідливий разовий вплив, як постійне вживання, тому у ваших руках чи вживати щось чи ні. Головне не захоплюйтеся!
Також потрібно зауважити, що за даними Львівського наркодиспансеру, на тяжкі наркотики частіше переходять після алкоголю, ніж після легких наркотиків

Увага! Питання на яке потрібно дати відповідь в коментарях: «Як ви ставитеся до легалізації легких наркотиків в Україні?»

Автор: Vade_maaR
Блог: vademaar.pp.ua